<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN">
<html>
<head>
<meta content="text/html;charset=ISO-8859-1" http-equiv="Content-Type">
<title></title>
</head>
<body bgcolor="#ffffff" text="#000000">
Paradni publikace, diky za tip. Zkusim to naimplementovat a pak poslu
vysledek.<br>
<br>
Jinak geometricke algoritmy se vzdy hodi, tak jestli znas nejake pekne
misto, kde jsou po kupe, dej vedet.<br>
<br>
T<br>
<br>
<br>
Kubajz napsal(a):
<blockquote cite="mid:48808A7C.70906@kbx.cz" type="cite">
<pre wrap="">Ahoj,
aplikoal bych vertex reduction jako soucast DP a DP bych zkusil obohatit
o napady z tohoto paperu:
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://www.dca.fee.unicamp.br/~ting/Publications/P2001-2005/wu-roci-2003-rfm.pdf">http://www.dca.fee.unicamp.br/~ting/Publications/P2001-2005/wu-roci-2003-rfm.pdf</a>
coz by znamenalo sehnat jeste jeden, dva algoritmy v pythonu nebo je
napsat/konvertovat z jineho jazyka. Slozitost by se vicemene nezvysila a
meli bychom jistotu, ze mame neprotinajici se polygony.
K
Tomas Kolda napsal(a):
</pre>
<blockquote type="cite">
<pre wrap="">Tak jsem to pokoril, po par upravach stacilo 1.5GB. Vysledek je zde.
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://www.web2net.cz/osm/lesy.7z">http://www.web2net.cz/osm/lesy.7z</a>
po rozbaleni je tam python skript, ktery generuje osm. Vygeneruje asi
1.2GB osm soubor. Je to tim, ze je polygon v nejvyssi presnosti, bez
uprav. Ze zdrojaku se vycte i format a zpusob zpracovani toho textaku.
Do funkce getPolygon se pote musi dopsat pripadna generalizace nebo
jakymkoliv jinym toolem. Zkuste si vyriznout par polygonu (staci
vnejsi smycku ukoncit napr. po deseti iteracich) a uvidite.
Dobre napady na zpusob generalizace vitam. Daji se pak pouzit i pri
vyrabeni jinych polygonu.
Mejte se
T
Kubajz napsal(a):
</pre>
<blockquote type="cite">
<pre wrap="">Taky argument :) Pockame, co se podari Tomasovi s potracem a pak se
uvidi. Dneska jsem zrovna mel v Praze Jinonicich videt kus importu meho
predesleho pokusu s uhulem. Je to tragedie - duplicitni body,
prekryvajici se polygony a tech bodu...
K
Petr Nejedly napsal(a):
</pre>
<blockquote type="cite">
<pre wrap=""><a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:kolda@web2net.cz">kolda@web2net.cz</a> napsal(a):
</pre>
<blockquote type="cite">
<pre wrap="">V dusledku je to asi jedno, ale tak nejak pocitove nemam rad sekani po
ctvercich. Je to asi dane tim, ze pak data pouzivam do me "navigace" a
kazdy zbytecny zasah do polygonu zvetsuje databazi, index a graficky
preprocesing vubec.
</pre>
</blockquote>
<pre wrap="">Kdyz uz tady vsichni odhalujeme svoji agendu :-) tak pro srovnani, nejvetsi
polygon v nemecku je les o ~4000 nodech, 30x60km. Neprijde mi to zas tak strasne.
A rozhodne bych byl nerad, kdyby se umele rezalo na kusy mensi nez 2-3km.
To je zase moje agenda ;-)
Pro vysvetleni, pri zobrazovani velkych zoomu v JOSMng filtruju objekty
pod 3px (catecne na urovni datovych struktur, zbytek pred renderovanim).
A ty 2-3km je tak akorat, aby pohled na celou republiku byl jeste stale
zeleny ;-)
</pre>
</blockquote>
<pre wrap="">
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<pre wrap="">------------------------------------------------------------------------
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<pre wrap=""><!---->
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>