<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=ISO-8859-1"
http-equiv="Content-Type">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
Dne 12.9.2011 21:57, "Petr Morávek [Xificurk]" napsal(a):
<blockquote cite="mid:4E6E6416.90002@gmail.com" type="cite">
<pre wrap="">Ahoj,
právě kontroluju administrativní hranice - jak se dalo čekat, sem tam
něco se rozbilo v průběhu času... ale to se snad "snadno" opraví.
Ale při prohlídce mě zarazila jedna věc - spousta obcí (admin_level=8)
má nesouvislá území - skutečně to tak je? Odkud se tahle data brala?</pre>
</blockquote>
Cus, data vlastnich hranic jsou import z prehledky, co je horsi (a
nevim jak moc to jeste zustalo) ze nektery uzemi byly spatne
zarazeny do struktury (rodic - potomek) takze sem napr narazel na
uzemi nejen mimo dany okres, ale i kraj ..., u vetsich admin lv se
to blbe vyhodnocuje, protoze jen to stazeni trva minuty a prakticky
se stim pak neda v josm operovat.<br>
<br>
Pokud nesouvislym uzemim myslis nekolik uzavrenych polygonu, tak to
muze byt. Technicky by to melo pak jeste obsahovat stejny uzemi jako
potomky lv 10.<br>
<br>
BTW: Nebylo by od veci neco jako "zamek" na nektery data = pri
pokusu o hejbani snima by to aspon 3x rvalo estli opravdu zrovna
tohle menit. Protoze trebas prave ty hranice spravuju taky celkem
pravidelne a obcas nechapu, jak se neco takovyho mohlo nekomu povist
(napr vyhazet hranicni cary z prislusnych relaci mi neprijde jako
omyl/nahoda).<br>
<br>
<blockquote cite="mid:4E6E6416.90002@gmail.com" type="cite">
<pre wrap="">
Petr Morávek aka Xificurk
</pre>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>