<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=ISO-8859-1"
http-equiv="Content-Type">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
Dne 9.10.2011 22:18, "Petr Morávek [Xificurk]" napsal(a):
<blockquote cite="mid:4E9201A9.3060701@gmail.com" type="cite">
<pre wrap="">"Petr Morávek [Xificurk]" napsal(a):
</pre>
<blockquote type="cite">
<pre wrap="">Jasně, pro status obce (pokud ho tam budem chtít dostat) je jedinou
možností nový tag - a osobně si myslím, že by měl být na relaci obce.
Jméno tagu bych volil anglické (asi city_status), byť jeho hodnoty budou
česky.
</pre>
</blockquote>
<pre wrap="">
V Německu jsem viděl, že používají name:prefix, takže bych to asi udělal
stejně... A v rámci konzistence by možná stálo za to podobně přejmenovat
okresy.
Nějaké námitky?
Petr Morávek aka Xificurk</pre>
</blockquote>
Panove, me prijde ze vymejslite kolo.<br>
<br>
Nac mate v mape kompletni administrativni hranice? A pak vyznam obce
odlisite podle toho zda je/neni administrativnim centrem a
samozrejme podle admin_level prislusne oblasti (cim mensi cislo =
vyssi uroven = vetsi vyznam). Je to naprosto iniverzalni a
celosvetove pouzitelny, staci aby to reneder bral v potaz.<br>
<br>
Navic pro ucely zobrazeni neni treba ani loadovat adminlv 10, staci
ty vyssi celky, protoze na tyhle urovni uz stejne jde o takovy zoom,
kde se zobrazuje kazdej "prdelakov". Vubec nepotrebujete znat pocet
obyvatel a je velmi nepravdepodobny, ze vy v oblasti bylo
administrativnim centrem neco mensiho nez nejvetsi obec.<br>
<br>
<blockquote cite="mid:4E9201A9.3060701@gmail.com" type="cite">
<pre wrap="">
</pre>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>