<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=ISO-8859-1"
http-equiv="Content-Type">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
To je perfektní, pokud by to šlo znovu přegenerovat podle aktuálních
dat. Podle stránek ŘSD mají aktualizace na půlroční bázi. Ale i tak
si to určitě projdu.<br>
<br>
Kdo by se tím chtěl zabývat, tak se mi osvědčilo v JOSM použít přímo
podklad z WMS serveru ŘSD - v Předvolbách -> WMS -> přidat
vrstvu s tímto url ( wms:<a
href="http://geoportal.jsdi.cz/ArcGIS/services/geoportal_rsd_wms1/MapServer/WMSServer?FORMAT=image/jpeg&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&Layers=11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1&STYLES=&SRS=%7Bproj%7D&WIDTH=%7Bwidth%7D&HEIGHT=%7Bheight%7D&BBOX=%7Bbbox%7D"
class="external free" rel="nofollow">http://geoportal.jsdi.cz/ArcGIS/services/geoportal_rsd_wms1/MapServer/WMSServer?FORMAT=image/jpeg&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&Layers=11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1&STYLES=&SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}</a>)<br>
<br>
Další info ohledně hledání chyb na silnicích je na <br>
<br>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://wiki.openstreetmap.org/wiki/%C3%9Aklid_po_velk%C3%A9m_promaz%C3%A1n%C3%AD">http://wiki.openstreetmap.org/wiki/%C3%9Aklid_po_velk%C3%A9m_promaz%C3%A1n%C3%AD</a><br>
<br>
Zdravím<br>
<br>
Jakub<br>
</body>
</html>