<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=windows-1252"
http-equiv="Content-Type">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
Dne 24.7.2012 21:23, jzvc napsal(a):<br>
<blockquote cite="mid:500EF616.8060101@tpfree.net" type="cite">
<meta content="text/html; charset=windows-1252"
http-equiv="Content-Type">
<div class="moz-cite-prefix">Dne 24.7.2012 20:43, Miroslav Šulc
napsal(a):<br>
</div>
<blockquote cite="mid:500EECC6.7020200@fordfrog.com" type="cite">
<meta content="text/html; charset=windows-1252"
http-equiv="Content-Type">
Dne 24.7.2012 15:22, jzvc napsal(a):<br>
<blockquote cite="mid:500EA19F.10000@tpfree.net" type="cite">
<meta content="text/html; charset=windows-1252"
http-equiv="Content-Type">
Cus,<br>
<br>
nemel by nahodou katastr vychazet ze stejnych dat? Ja ze v
RUIAN sou nejaky adresni body navrch (ony tam baraky fakt
sou), a nektery sou ruzne lehce posunuty ...<br>
</blockquote>
<br>
no, rúian vychází z katastru, jenže jednak v osm to nemusí být
nutně úplně aktuální, a pak taky ten import adresních bodů asi
měl své mouchy, třeba dům, kde teď bydlím, má číslo už asi tak
50 let, ale v osm není :-)<br>
</blockquote>
<br>
OSM neresim, porovnaval sem ten overlay (predpokladam z RUIAN) a
KM - rozdily byly prave tam.<br>
</blockquote>
<br>
aha, tak to netuším. já si určitě nové adresní body v db nevymyslel,
takže se asi přecejen ty katastrální mapy s rúian rozcházejí. možná
to souvisí se způsobem aktualizace map, nevím, třeba něco vyčteš
tady:
<meta http-equiv="content-type" content="text/html;
charset=windows-1252">
<a href="http://www.cuzk.cz/Dokument.aspx?AKCE=DOC:10-WMS_PRO_KM">http://www.cuzk.cz/Dokument.aspx?AKCE=DOC:10-WMS_PRO_KM</a><br>
<br>
ff<br>
</body>
</html>