<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=UTF-8" http-equiv="Content-Type">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
na <a class="moz-txt-link-freetext" href="http://maps.fordfrog.com">http://maps.fordfrog.com</a> mám naimportovaná denní data až do
17.2.2013, ale na mapě stále vidím jen fragmenty ulic. neměl jsem
zatím čas hledat, kde je problém, jestli v xml nebo v importu nebo v
renderování.<br>
<br>
ff<br>
<br>
<div class="moz-cite-prefix">Dne 7.2.2013 12:34, JV napsal(a):<br>
</div>
<blockquote cite="mid:6%7Du.10dxq.74AWzCeci%7DD.1H4v5V@seznam.cz"
type="cite">Zdravím všechny,<br>
v aktuálním stavovém exportu dat RUIAN (k 31.1.2013) by již měly
být opraveny uliční čáry - tedy už tam lezou kompletní.<br>
<br>
J. Veselý<br>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>