<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
<div class="moz-cite-prefix">Ahoj,<br>
možnost ověřit to nemám, ale na blesku píšou, že už to opravdu
otevřeli:<br>
<br>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-ekonomika/328278/v-praze-zlicine-vznikl-novy-najezd-na-prazsky-okruh-a-dalnici-d5.html">http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-ekonomika/328278/v-praze-zlicine-vznikl-novy-najezd-na-prazsky-okruh-a-dalnici-d5.html</a><br>
<br>
Marián<br>
<br>
Dne 5.7.2015 v 01:39 Petr Vozdecký napsal(a):<br>
</div>
<blockquote cite="mid:qFD.LTB.53IAmvioc8a.1Lc6wz@seznam.cz"
type="cite">Ahoj,<br>
<br>
jestli mate nekdo mistni znalost a jistotu, ze zprava<br>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://praha.idnes.cz/otevren-novy-najezd-z-r1-na-d5-na-zlicine-d95-/praha-zpravy.aspx?c=A150701_132805_praha-zpravy_bur">http://praha.idnes.cz/otevren-novy-najezd-z-r1-na-d5-na-zlicine-d95-/praha-zpravy.aspx?c=A150701_132805_praha-zpravy_bur</a><br>
je pravdiva, pak jest vhodne primerene editovat:<br>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://www.openstreetmap.org/#map=17/50.05214/14.27736">http://www.openstreetmap.org/#map=17/50.05214/14.27736</a><br>
<br>
viz tez:<br>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="http://mapy.cz/s/jlD3">http://mapy.cz/s/jlD3</a><br>
<br>
vop<br>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>