<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=utf-8" http-equiv="Content-Type">
</head>
<body bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">
<div class="moz-cite-prefix">Ahoj,<br>
<br>
řešilo se to zde:<br>
<br>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://github.com/gravitystorm/openstreetmap-carto/issues/688">https://github.com/gravitystorm/openstreetmap-carto/issues/688</a><br>
<br>
Michal<br>
<br>
Dne 19.11.2016 v 1:25 Jan Macura napsal(a):<br>
</div>
<blockquote
cite="mid:CAL3KpHy6ksvhnp0b5ybqR3KOz_3S5ScEWHUoU1sUFRB8JYOAKA@mail.gmail.com"
type="cite">
<div dir="ltr">Ahoj<br>
<div>
<div class="gmail_extra"><br>
<div class="gmail_quote">
<blockquote class="gmail_quote" style="margin:0px 0px 0px
0.8ex;border-left:1px solid
rgb(204,204,204);padding-left:1ex"> Bohužel v mapniku je
už dlouho "bug" (nebo feature?), že highways s area=yes
přeplácnou vše ostatní nezávisle na layer. Oprava
spočívala v tom, že jsem náměstí zkonvertoval na
multipolygon a obrys kostela hodil jako inner.<br>
</blockquote>
<div><br>
</div>
<div>Nechá se někde zjistit, zda je to bug nebo feature?
Tj. jestli to "opravovat" v datech nebo to reportovat a
kopat do vývojářů ať opraví Mapnik?<br>
</div>
<div>Teď jsem totiž skončil na tom samém problému. Nacpal
jsem layer klíče kam jsem mohl a efekt žádný...<br>
<br>
</div>
<div>Díky<br>
</div>
<div> Honza/YjM <br>
</div>
</div>
<br>
</div>
</div>
</div>
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<br>
<pre wrap="">_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
</pre>
</blockquote>
<p><br>
</p>
</body>
</html>