<HTML><HEAD></HEAD>
<BODY dir=ltr>
<DIV dir=ltr>
<DIV style="FONT-SIZE: 12pt; FONT-FAMILY: 'Calibri'; COLOR: #000000">
<DIV>Okomentoval jsem mu tohle <A
title=https://www.openstreetmap.org/changeset/50255219#map=19/49.95643/14.03075
href="https://www.openstreetmap.org/changeset/50255219#map=19/49.95643/14.03075">https://www.openstreetmap.org/changeset/50255219#map=19/49.95643/14.03075</A>
zacal jsem jednodussima vecma na zdroje jsem se zatim neptal, zkusil jsem
anglictinu a cestinu (anglicky moc neumim tak me nekamenujte za chyby). Jestli
odpovi muze se zkusit pridat nekdo dalsi – treba i dotazem na ten zdroj.</DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV>PB</DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV
style='FONT-SIZE: small; TEXT-DECORATION: none; FONT-FAMILY: "Calibri"; FONT-WEIGHT: normal; COLOR: #000000; FONT-STYLE: normal; DISPLAY: inline'>
<DIV style="FONT: 10pt tahoma">
<DIV> </DIV>
<DIV style="BACKGROUND: #f5f5f5">
<DIV style="font-color: black"><B>From:</B> <A title=majka.zem+talk@gmail.com
href="mailto:majka.zem+talk@gmail.com">majka</A> </DIV>
<DIV><B>Sent:</B> Tuesday, November 07, 2017 6:18 PM</DIV>
<DIV><B>To:</B> <A title=talk-cz@openstreetmap.org
href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org">OpenStreetMap Czech Republic</A> </DIV>
<DIV><B>Subject:</B> Re: [Talk-cz]Soukrome bazeny - Re: Uživatel fell3 - podivné
mapování</DIV></DIV></DIV>
<DIV> </DIV></DIV>
<DIV
style='FONT-SIZE: small; TEXT-DECORATION: none; FONT-FAMILY: "Calibri"; FONT-WEIGHT: normal; COLOR: #000000; FONT-STYLE: normal; DISPLAY: inline'>
<DIV dir=ltr>Ano, správně, Korrekturen für OSM Inspector = opravy pro OSM
Inspector.
<DIV> </DIV>
<DIV>Podle mě automatická editace jak vyšitá - někde něco najde, a začne do toho
hned vrtat. </DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV>+ Přesně, ty zdroje co cituje ty změny jednoznačně neobsahují. U toho
"mého" changesetu, kde se dohadujeme, se z něj konkrétní zdroj marně snažím
dostat, "dálkově" to je zřetelně jen na <A href="http://mapy.cz">mapy.cz</A>,
"na blízko" je na to zřejmě vidět jen přes vrata, nikde jinde, protože tam není
plot, ale solidní zeď. Že by se přesně trefil do letecké mapy tímhle způsobem se
předpokládat nedá. Ale na místě to neznám, jedu podle Panoramy.</DIV>
<DIV> </DIV>
<DIV>@Marián + ostatní:</DIV>
<DIV>Později ho ještě popoženu, zrovna jsem na odchodu od PC. Ale nabízím
"překladatelské služby", pokud by mu někdo nevládnoucí němčinou chtěl napsat v
konkrétním místě - ať to nevypadá, že si sama vymýšlím. Kdybychom ho opravdu
potřebovali zarazit, bylo by lepší, aby ty komentáře byly na víc místech a od
víc lidí. Zatím to totiž na nějaké zamyšlení se nad sebou moc nevypadá.<BR>
<DIV class=gmail_extra>
<DIV> </DIV>
<DIV class=gmail_quote>2017-11-07 18:02 GMT+01:00 Pavel Bokr <SPAN
dir=ltr><<A href="mailto:osm@kraluvdvur.cz"
target=_blank>osm@kraluvdvur.cz</A>></SPAN>
<BLOCKQUOTE class=gmail_quote
style="PADDING-LEFT: 1ex; MARGIN: 0px 0px 0px 0.8ex; BORDER-LEFT: rgb(204,204,204) 1px solid"><BR>U
changesetu <A href="https://www.openstreetmap.org/changeset/50255219"
rel=noreferrer
target=_blank>https://www.openstreetmap.org/<WBR>changeset/50255219</A> s
takto uvedenym zdrojem “private Wegaufzeichnungen (GPS Tracks) Aufzeichnungen
von meinen Radelfreunden und Bing Maps und Cuzk.cz” nemecky sice neumim, ale v
bingu (ktery zrejme cituje) ten bazen jeste vubec neni, takze dalsi indicie -
podnet k tomu co uz ude padlo - ze patrne obkresluje z neceho jineho, nez
uvadi a mozna i nekompatibilniho.<BR><BR><BR>Akorat jsem nepochopil komentar
zmen Korrekturen für OSM Inspector - neumim nemecky, ale je to "oprava pro OSM
inspector"??? - co mu osm inspektor hlasi za ptakoviny, ze je treba dodavat
IMHO zcela nadbytecne mezilehle (nikoliv krajni) body do geometrii, ktere
neprinasi zadnou smysluplnou informaci navic
apod.<BR></BLOCKQUOTE></DIV></DIV></DIV></DIV>
<P>
<HR>
_______________________________________________<BR>Talk-cz mailing
list<BR>Talk-cz@openstreetmap.org<BR>https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz<BR></DIV></DIV></DIV></BODY></HTML>