<html><body><br><aside>
---------- Původní e-mail ----------<br>
Od: Michal Fabík <michal.fabik@gmail.com><br>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz@openstreetmap.org><br>
Datum: 15. 5. 2018 10:58:32<br>
Předmět: Re: [Talk-cz]
Dokončení importu benzinek EuroOil
</aside><br><blockquote data-email="michal.fabik@gmail.com">2018-05-15 9:21 GMT+02:00 Marián Kyral <mkyral@email.cz>:<br>> {<br>> "id":1,<br>> "cislo":21,<br>> "jmeno":"Hájek",<br>> "obec":"Hájek",<br>> "cast_obce":"Hájek",<br>> "ulice":"areál skladu Čepro a.s.",<br>> "cislo_popisne":"119",<br>> "cislo_orientacni":"",<br>> "psc":"36301",<br>> "kraj":"Kraj Karlovarský",<br>> "okres":"Karlovy Vary",<br>> "katastralni_uzemi":"Hájek u Ostrova",<br>> "telefon_stanice":"735720021",<br>> "provozni_doba":"6:00 - 20:00",<br>> "myci_linka":0,<br>> "myci_box":0,<br>> "cng":0,<br>> "lpg":0,<br>> "ba91s":0,<br>> "ba95n":1,<br>> "ba98":0,<br>> "e85":0,<br>> "opt95e":1,<br>> "optdiesel":1,<br>> "optdieselplus":1,<br>> "ekodiesel":0,<br>> "nm_bez_spd":0,<br>> "fame":0,<br>> "adblue":0,<br>> "wifi":0,<br>> "pb":1,<br>> "latitude":50.2784138889,<br>> "longitude":12.9286722222,<br>> "active":1<br>> }<br><br><br>"jmeno":"Hájek", no prosím. Vždycky, když zadávám do mapy nějakou<br>benzíku, tak je mně proti srsti psát do name=* název obchodního<br>řetězce, když třeba na dveřích, na účtence nebo v nějakých takovýchhle<br>materiálech mají jasně napsané "Čerpací stanice Horní Dolní,<br>provozovatel Benzina a.s.". Nakonec to tam, ale napíšu, protože<br>předpokládám, že by to při první příležitosti někdo "opravil". Možná<br>by bylo dobré, aby renderery v případě benzínek (a vůbec, asi i všech<br>možných prodejen, které jsou součástí nějakého řetězce) nějak<br>kombinovaly name=* a brand=*. Neřešilo se tohle už někde?<br></blockquote><p><br></p><p>Můžeš napsat Benzina Horní Dolní.</p><p><br></p><p>V "importu" z toho dělám "EuroOil Hájek". Jestli to je správně nechám na ostatních.<br></p><p><br></p><p>Marián</p><p><br></p><blockquote data-email="michal.fabik@gmail.com"><br>-- <br>Michal Fabík<br><br>_______________________________________________<br>Talk-cz mailing list<br>Talk-cz@openstreetmap.org<br>https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz<br>https://openstreetmap.cz/talkcz<br></blockquote></body></html>