<html><body><div>Ahoj,</div><div>tak jsem se konečně zdravě naštval, neb jsme narazil na pár míst, kde dochází ke změně multipolygon -> jednoduchá cesta a nechtělo se mi ty multipolygony mazat ručně, trochu se v tom pohrabal, něco umazal, něco přidal a vypadá to, že to dokonce i funguje. Následně jsem povolil i přetrasování jednoduché cesty která je jako inner ve větším multipolygonu - les, residental area.</div><div><br></div><div>Ještě se mrknu na změnu multipolygon -> multipolygon - tam to asi bude trochu složitější, ale snad se taky povede.<br></div><div><br></div><div>Snad jsem to moc nerozbil. Pokud narazíte na problém, dejte vědět.</div><div><br></div><div>Marián<br></div><div><br></div><aside>
---------- Původní e-mail ----------<br>
Od: Marián Kyral <mkyral@email.cz><br>
Komu: talk-cz@openstreetmap.org<br>
Datum: 8. 5. 2018 20:25:47<br>
Předmět: Re: [Talk-cz] LPIS tracer a multipolygony
</aside><br><blockquote data-email="mkyral@email.cz">
<div>
<div>Dne 8.5.2018 v 12:33 Jan Macura
napsal(a):<br>
</div>
<blockquote>
<div dir="ltr">
<div>
<div>
<div>
<div>Pěkný sváteční den,<br>
<br>
</div>
začal jsem v poslední době používat pLPIS tracer. Proč
velká část mých snah o jeho použití končí hláškou:<br>
<i>"Přetrasování tohoto typu multipolygonu není v současné
době podporováno"</i>?<br>
</div>
Mám pocit, že se to týká úplně všech multipolygonů...<br>
</div>
</div>
</div>
</blockquote>
<br>
Viz:
<a href="https://www.superlectures.com/openalt2017/tracer-lpis-aktualizace-natrasovanych-poli-a-jak-se-vyhnout-problemum">https://www.superlectures.com/openalt2017/tracer-lpis-aktualizace-natrasovanych-poli-a-jak-se-vyhnout-problemum</a><br>
<br>
Důvodů může být více. Ve zkratce:<br>
<br>
* Změna z multipolygonu na normální polygon<br>
* V multipolygonu se nachází otagovaný vnitřní polygon
(natural=wood, natural=scrub...)<br>
* Přetrasovávaný mutipolygon pole je jako inner v nějakém jiném
multipolygonu (třeba landuse=residental)<br>
* Outer cesta se skládá z více segmentů<br>
* ...<br>
<br>
Bohužel aktuálně na to nemám prostor. Navíc moc nerozumím tomu
kódu, který dělal Martin Švec a to je přesně to co je potřeba
upravit :-(<br>
<br>
Marián<br>
<br>
<blockquote>
<div dir="ltr">
<div>
<div><br>
</div>
Díky<br>
</div>
H.<br>
</div>
<br>
<div></div>
<br>
<pre>_______________________________________________
Talk-cz mailing list
<a href="mailto:Talk-cz@openstreetmap.org">Talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
<a href="https://openstreetmap.cz/talkcz">https://openstreetmap.cz/talkcz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
</div>_______________________________________________<br>Talk-cz mailing list<br>Talk-cz@openstreetmap.org<br>https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz<br>https://openstreetmap.cz/talkcz<br></blockquote></body></html>