<html><body>ad zastávka Kuldova<br> - nevim sice, zda to je ci neni chyba, ale pokud neni, pak to je IMHO kouzlo nechteneho. Historicky vznikla drive zastavka TRAMvaje Kuldova, ta je primo u krizeni Bubenickova/Kuldova. No a noveji zrizena blizka zastavka BUSu se spise z technickych ci z pohledu dopravniho podniku praktickych duvodu jmenuje stejne. Byt je 100 m daleko a za zeleznicnim mostem (a naspem).<br>Obdobne mozno nalezt v Brne sadu zastavek TRAMvaje Malinovskeho namesti. Jsou to 4 (v realu 5, ale 1 je v nepouzivanem smeru) zastavky, resp. oznacniky a nastupiste, jmenuji se stejne a nejvzdalenejsi jsou od sebe mozna az 200 m (zast 1 smer Reckovice a zast 9 na Lesnou "u Tuzexu").<br><br>vop<br><br>---------- Původní zpráva ----------<br>Od: Marián Kyral <br>Datum: 12. 8. 2018 v 11:19:31<br>Předmět: Re: [Talk-cz]
zajímavé přiřazení dle ulic<br><br>
<div>
<div>Ahoj,<br>
<br>
Dne 12.8.2018 v 10:48 Ladislav Nesnera napsal(a):<br>
</div>
<blockquote>
<a href="https://www.openstreetmap.org/?mlat=49.20294&mlon=16.63700#map=17/49.20294/16.63700">Zaujala
mě přiřazení</a> dle ulic, která jsou asi dobře, jen mi přijdou
divná:<br>
<ul>
<li>Kauflandu byla přiřčena ulice Bubeníčkova</li>
</ul>
</blockquote>
<br>
Tady záleží kterým směrem je vchod. Předpokládám, že u parkoviště,
tedy nejbližší ulice je Bubeníčkova. Takže by to mělo být OK.<br>
<br>
<blockquote>
<ul>
<li>zastávce u přilehlého parkoviště Kuldova (vysoký žel. násep
mezi je vtipný)<br>
</li>
</ul>
</blockquote>
<br>
Zastávka občas bývají pojmenovány podle významnější ulice kterou
křižují. V Ostravě taky není zastávka Stodolní přímo na Stodolní,
ale na Nádražní kousek od začátku Stodolní.<br>
<br>
<blockquote>
<p>Co už asi dobře nebude je ulice Lazaretní uvnitř areálu
Zbrojovky, ale zkontrolovat to neumím :-/</p>
</blockquote>
<br>
On celý ten areál asi má adresu Lazaretní. Podle mě je tam to
pojmenování navíc, ale na druhou stranu asi moc neškodí.<br>
Oficiální vedení ulic z RUIANu se dá zobrazit jako vrstva na
osmap.cz:
<a href="https://openstreetmap.cz/?zoom=17#map=17/49.20432/16.63538&layers=d2">https://openstreetmap.cz/?zoom=17#map=17/49.20432/16.63538&layers=d2</a><br>
<br>
Marián<br>
<br>
<blockquote>
<p>Létu zdar a <a href="https://cs.wikipedia.org/wiki/Anna#Pranostiky">Annu</a>
vyzývám, aby se konečně přestala flákat ;?<br>
</p>
<br>
</blockquote>
<br>
</div><br><br>_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz@openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
https://openstreetmap.cz/talkcz
</body></html>