<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">
</head>
<body text="#000000" bgcolor="#FFFFFF">
<div class="moz-cite-prefix">On 20. 01. 19 22:17, Jan Macura wrote:<br>
</div>
<blockquote type="cite"
cite="mid:CAL3KpHxRQYgpuSzAJGdfNY6VHpsdhBHF4yN-CKMYkM-tCkTd4A@mail.gmail.com">
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=UTF-8">
<div dir="ltr">
<div>Ahoj,<br>
</div>
<br>
<div class="gmail_quote">
<div dir="ltr" class="gmail_attr">On Sun, 20 Jan 2019 at
21:51, Marián Kyral <<a href="mailto:mkyral@email.cz"
moz-do-not-send="true">mkyral@email.cz</a>> wrote:<br>
</div>
<blockquote class="gmail_quote" style="margin:0px 0px 0px
0.8ex;border-left:1px solid
rgb(204,204,204);padding-left:1ex">
Nicméně je tam vidět, jak (ne)přesné ty souřadnice jsou.
Občas to<br>
vychází doprostřed domu :-(<br>
Akorát nevím, jestli je problém už v datech nebo v převodu
EPSG:5514 na<br>
EPSG:4326.<br>
</blockquote>
<div><br>
</div>
<div>koukám, že transformuješ pomocí Proj.4. Standardní
Helmertovou transformací (bez použití gridu) by měla být
chyba do metru, v Praze spíš míň.</div>
<div><br>
</div>
<div>H.<br>
</div>
</div>
</div>
<br>
</blockquote>
<br>
Těmhle věcem právě vůbec nerozumím :-( Co a jak mám změnit?<br>
<br>
Díky,<br>
Marián<br>
<br>
</body>
</html>