<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">
</head>
<body text="#000000" bgcolor="#FFFFFF">
<div class="moz-cite-prefix">On 11. 03. 19 16:06, Marek Janata
wrote:<br>
</div>
<blockquote type="cite"
cite="mid:CAAd_ZYkc0BBSby0GdbNrZkLJExjs0SL6BWZ_uf98TVfD5QmeZQ@mail.gmail.com">
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=UTF-8">
<div dir="ltr">
<div dir="ltr">
<div>díky moc,</div>
<div><br>
</div>
<div>ohledně sjezdovek jako plocha - vycházel jsem z
opemsnowmap, kde jsou taky jako "čáry" - ne jako plochy a
teď se tam i promítla i moje úprava a vypadá to stejně:</div>
<div><a
href="http://www.opensnowmap.org/?zoom=15&lat=50.23109&lon=16.43834&layers=snowbase&marker=false"
moz-do-not-send="true">http://www.opensnowmap.org/?zoom=15&lat=50.23109&lon=16.43834&layers=snowbase&marker=false</a>
- pravda je teda na openstreet wiki, nebo podle zvyklosti?
(je to tak mapované u náís, i v cizině co jsem koukal)<br>
</div>
<div><br>
</div>
</div>
</div>
</blockquote>
<br>
Na konci té části je url s živým příkladem:
<a class="moz-txt-link-freetext"
href="http://www.opensnowmap.org/?zoom=15&lat=47.33489&lon=11.214&layers=snowbase&marker=false"
moz-do-not-send="true">http://www.opensnowmap.org/?zoom=15&lat=47.33489&lon=11.214&layers=snowbase&marker=false</a><br>
<br>
<br>
<img src="cid:part3.CF95E602.490FAEBD@email.cz" alt=""><br>
<br>
<br>
Marián<br>
<br>
</body>
</html>