<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">
</head>
<body text="#000000" bgcolor="#FFFFFF">
<div class="moz-cite-prefix">Dne 7.7.2020 v 12:30 <a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:vop@seznam.cz">vop@seznam.cz</a>
napsal(a):<br>
</div>
<blockquote type="cite"
cite="mid:8B1.bGv.40rLXC5%7B2Mp.1V16h8@seznam.cz">Ahoj,<br>
jak přistupovat k takto otagovanému prvku?<br>
<br>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://osmap.cz/node/3254360561">https://osmap.cz/node/3254360561</a><br>
<br>
name=* má cizojazyčně a k tomu má i name:cs=*<br>
<br>
Na osmap.cz se to zobrazuje cizojazyčně - je tedy chyba v
renderingu v tom smylu, že by měl upřednostnit lokální jazyk? Nebo
v tagování...?<br>
</blockquote>
<p>Cus, <br>
</p>
<p>rek bych, ze renededer pouzije proste name. A pokud vim tak osm
cz nepouziva vlastni renedering.<br>
</p>
<p>Pokud je to na uzemi CR, a existuje ceskej nazev, mel by v name
byt prave ten (a aby se poznalo ze to je prave ceskej nazev, tak
by v name:cs melo byt totez, coz je notace hloupa ale je to tak).
Existovala mapa (z osm dat) kde se popisky daly prepinat (a
vyuzivalo to prave name:), ale mam pocit ze uz nebezi. Skoda ze
OSM v tomhle ohledu nerespektuje bydefault lng kterej ji posle
browser. Ale to by popisky nemohly byt soucasti tech dlazdic,
musely by byt zvlast.<br>
</p>
<blockquote type="cite"
cite="mid:8B1.bGv.40rLXC5%7B2Mp.1V16h8@seznam.cz"><br>
VOP
<br>
<fieldset class="mimeAttachmentHeader"></fieldset>
<pre class="moz-quote-pre" wrap="">_______________________________________________
talk-cz mailing list
<a class="moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org">talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
<a class="moz-txt-link-freetext" href="https://openstreetmap.cz/talkcz">https://openstreetmap.cz/talkcz</a>
</pre>
</blockquote>
<p><br>
</p>
</body>
</html>