<html>
<head>
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8">
</head>
<body>
<p>Vím jen co vidím na leteckých fotkách a Panoramě/Streetview a v
ostatních mapách. V podstatě sem tam narazím na problém při
plánování tras pro jízdu na kole a tak se ho snažím opravit, tady
ale nemám představu jak zmapovat křižovatku, která je napříč
rozdělena zátarasem pro auta prostupným pro pěší a cyklisty (a
eventuálně i motocykly), to není moc obvyklý zjev, proto sem sem
napsal.</p>
<p>Vzhledem k tomu, jak je vykroužen oblouk z Čistovické do U
Boroviček a přitomnosti čehosi, co má reprezentovat ty balisety si
rozhodně nemyslím, že by tohle vzniklo omylem nebo chybou editoru.
Napadlo mě revertovat changeset, ale má v jednom changesetu i
další nesouvisející věci.</p>
<p>T.<br>
</p>
<div class="moz-cite-prefix">On 03.03.2021 19:39, Jan Martinec
wrote:<br>
</div>
<blockquote type="cite"
cite="mid:CAOnjWj9CfqP3HfDqgVcObV6kcDcAT+5k62bnR7gNNCqE+PGWKw@mail.gmail.com">
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=UTF-8">
<div dir="auto">
<div dir="auto">No, používá iD, což je na velký editace nic moc,
včera jsem s ním řešil jinou rozbitou relaci. Prý mu JOSM
nefunguje, a řešit to nechce. Zjevně to rozbíjí omylem, nebo
spíš mu to mimoděk rozbíjí nedostatečně vhodný nástroj.</div>
<div dir="auto"><br>
</div>
<div dir="auto">Zkusím mu nabídnout svůj known-good JOSM-Win
pack...</div>
<div dir="auto"><br>
</div>
<div dir="auto">Můžeš tam kdyžtak opravit ty cesty? Zjevně se
tam vyznáš trochu víc - já pak opravím relace.</div>
<div dir="auto"><br>
</div>
<div dir="auto">Zdar,</div>
<div dir="auto">HPM</div>
<br>
<div class="gmail_quote">
<div dir="ltr" class="gmail_attr">Dne st 3. 3. 2021 19:27
uživatel Tonda <<a href="mailto:xtonda.konf@gmail.com"
target="_blank" rel="noreferrer" moz-do-not-send="true">xtonda.konf@gmail.com</a>>
napsal:<br>
</div>
<blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0
.8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex">Je to
Čistovická a to až k hlavní, tedy i to co je označeno jako <br>
Karlovarská. Dále tam není úplně přesně místo, kde se hlavní
Bělohorská <br>
mění na Karlovarskou, nejlépe je to patrné z obrázku<br>
<br>
<a href="https://i.imgur.com/UAXTh3q.png" rel="noreferrer
noreferrer noreferrer" target="_blank"
moz-do-not-send="true">https://i.imgur.com/UAXTh3q.png</a><br>
<br>
Rozbil to tam (tu křižovatku) cca před měsícem jakýsi
HaPe-CZ a je dost <br>
aktivní, tak snad i ostatní editace nejí podoobnou kvalitu.<br>
<br>
T.<br>
<br>
On 03.03.2021 18:50, Jan Martinec wrote:<br>
<br>
> Ahoj, relace opravit můžu, ale jak se ta ulice teda
jmenuje? Je to ještě <br>
> U Boroviček?<br>
> <br>
> Zdar,<br>
> Honza Piškvor Martinec<br>
> <br>
> Dne st 3. 3. 2021 18:36 uživatel Tonda <<a
href="mailto:xtonda.konf@gmail.com" rel="noreferrer
noreferrer" target="_blank" moz-do-not-send="true">xtonda.konf@gmail.com</a>
<br>
> <mailto:<a href="mailto:xtonda.konf@gmail.com"
rel="noreferrer noreferrer" target="_blank"
moz-do-not-send="true">xtonda.konf@gmail.com</a>>>
napsal:<br>
> <br>
> Ahoj,<br>
> <br>
> narazil sem chybu zde v křižovatce Čistovická x U
Boroviček v Praze<br>
> <a
href="https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.07468/14.32426"
rel="noreferrer noreferrer noreferrer" target="_blank"
moz-do-not-send="true">https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.07468/14.32426</a><br>
> <<a
href="https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.07468/14.32426"
rel="noreferrer noreferrer noreferrer" target="_blank"
moz-do-not-send="true">https://www.openstreetmap.org/#map=19/50.07468/14.32426</a>><br>
> Průjezd do toho, co je označeno jako Na Břevnovské
Pláni (což je chybný<br>
> název) je oddělen pouze květináči a balisetami a
tedy je to prostupné<br>
> pro pěší a cyklo, ale v mapě je ulice úplně
rozdělena, čímž byly<br>
> porušena i relace cyklotrasy. Bohužel to sám neumím
opravit.<br>
> <br>
> Tonda</blockquote>
</div>
</div>
</blockquote>
</body>
</html>