<div dir="ltr">Ahoj,<div>v Kounicích mají 5 obecních úřadů a dvě knihovny. Kromě toho i stadion co se jmenuje Sokolovna a obchůdek/supermarket coop.</div><div><a href="https://www.openstreetmap.org/#map=17/50.10948/14.85347">https://www.openstreetmap.org/#map=17/50.10948/14.85347</a><br></div><div><a href="https://www.openstreetmap.org/way/106358754#map=19/50.10762/14.85658">https://www.openstreetmap.org/way/106358754#map=19/50.10762/14.85658</a><br></div></div><br><div class="gmail_quote"><div dir="ltr" class="gmail_attr">čt 10. 2. 2022 v 11:58 odesílatel Aleš <<a href="mailto:f.ales1@seznam.cz">f.ales1@seznam.cz</a>> napsal:<br></div><blockquote class="gmail_quote" style="margin:0px 0px 0px 0.8ex;border-left:1px solid rgb(204,204,204);padding-left:1ex"><div>Dobře, hned odpoledne (asi od 3 hodin) se tomu budu věnovat. Ještě si promyslím zda ten obecní úřad přetaguju sám nebo to nechám na něm, když je do toho tak nadšen.<br><br>Aleš<br>
---------- Původní e-mail ----------<br>
Od: mahdi1234 <<a href="mailto:mahdi1234@centrum.cz" target="_blank">mahdi1234@centrum.cz</a>><br>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <<a href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org" target="_blank">talk-cz@openstreetmap.org</a>><br>
Datum: 10. 2. 2022 9:19:31<br>
Předmět: Re: [talk-cz]
Vesnice Obecní úřad Topolany
<br><blockquote>
<div>cau,<br>
<br>
jen info k Lisakovi - je to typek z pivovaru Lisak, kterymu sem
pri "tankovani" po ceste z vyletu ukazal Osmand a byl z toho tak
nadsenej, ze se koukam hned pustil do prace :) tak pokud mu to
budes vysvetlovat, zkus naky vseobecny novackovsky intro (opravdu
byl nadsenej, ze ma zase motivaci vic chodit ven).<br>
<br>
mahdi<br>
<br>
Aleš wrote on 2/10/22 7:56 AM:<br>
</div>
<blockquote>
<div>Ahoj,</div>
<div>když jsme u podivností (vlastně je to podivnost v OSM chybným
otagováním), tak se podívejme na Obecní úřad Topolany a co to
způsobilo za neplechu.
<a href="https://www.openstreetmap.org/node/9484253366" target="_blank">https://www.openstreetmap.org/node/9484253366</a></div>
<img alt="">
<div>Opravím to sám při dokreslení rezidenčních oblastí
Hoštice-Heroltice, Želeč a Kobeřice. Ještě půlka Plumlova a
zbytek zahrádek kolem jejich vodní nádrže a máme landuse
zakreslený u všech vesnic širokém okolí. Ale jinak děkuji
Lišákovi za vyznačení obecního úřadu, co nejdříve mu pak napíšu
soukromou zprávu jak se to značí.</div>
<div><br>
</div>
<div>Aleš</div>
<br>
<div></div>
<pre>_______________________________________________
talk-cz mailing list
<a href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org" target="_blank">talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz" target="_blank">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
<a href="https://openstreetmap.cz/talkcz" target="_blank">https://openstreetmap.cz/talkcz</a>
</pre>
</blockquote>
<br>
_______________________________________________
<br>talk-cz mailing list
<br><a href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org" target="_blank">talk-cz@openstreetmap.org</a>
<br><a href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz" target="_blank">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
<br><a href="https://openstreetmap.cz/talkcz" target="_blank">https://openstreetmap.cz/talkcz</a>
<br></blockquote></div>_______________________________________________<br>
talk-cz mailing list<br>
<a href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org" target="_blank">talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
<a href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz" rel="noreferrer" target="_blank">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><br>
<a href="https://openstreetmap.cz/talkcz" rel="noreferrer" target="_blank">https://openstreetmap.cz/talkcz</a><br>
</blockquote></div>