<div dir="ltr"><div>Odkaz na <a href="http://mapy.cz">mapy.cz</a> mě v tomhle kontextu docela děsí.</div><div><br></div><div>To jen tak na okraj...</div><div><br></div><div>H.<br></div></div><br><div class="gmail_quote"><div dir="ltr" class="gmail_attr">On Thu, 3 Nov 2022 at 15:29, <<a href="mailto:ramirezhav@seznam.cz">ramirezhav@seznam.cz</a>> wrote:<br></div><blockquote class="gmail_quote" style="margin:0px 0px 0px 0.8ex;border-left:1px solid rgb(204,204,204);padding-left:1ex"><div>Během posledního nahrání na server, kdy jsem se pokusil posunout hranice landuse=residential se mi povedlo posunout bod parkoviště jehož autorem jen Radim Polášek. Ale nepodařilo se mi to opravit. Prostě nějak dobře se to tam slepilo. Když najedu na ten bod má číslo 4333574852. Odkaz:<br><a href="https://mapy.cz/letecka?x=18.4352400&y=49.7886954&z=20" target="_blank">https://mapy.cz/letecka?x=18.4352400&y=49.7886954&z=20</a><br><br>Smyslem mé opravy bylo zahrnout dva obytné domy do obytné zóny, jenže kvůli filtru jsem asi neviděl, že se pohnul ten bod od parkoviště. Nevím přesně jak to vzniklo, jen se domnívám.<br><br>Prosím o opravu. Díky.<br></div>_______________________________________________<br>
talk-cz mailing list<br>
<a href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org" target="_blank">talk-cz@openstreetmap.org</a><br>
<a href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz" rel="noreferrer" target="_blank">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a><br>
<a href="https://openstreetmap.cz/talkcz" rel="noreferrer" target="_blank">https://openstreetmap.cz/talkcz</a><br>
</blockquote></div>