<html><body>Díky za informaci. Divil jsem se proč se mi nevykreslují hřiště tady:<br>https://openstreetmap.cz/#map=18/49.77423/18.45602&layers=d<br><br><aside>---------- Původní e-mail ----------<br>Od: jzvc via talk-cz <talk-cz@openstreetmap.org><br>Komu: talk-cz@openstreetmap.org<br>Kopie: jzvc <jzvc@tpfree.net><br>Datum: 8. 11. 2022 14:05:16<br>Předmět: Re: [talk-cz]
Jsou tyto multipolygony v pořádku</aside><br><blockquote data-email="talk-cz@openstreetmap.org">
<div class="-wm-moz-cite-prefix">Cus, <br>
</div>
<div class="-wm-moz-cite-prefix"><br>
</div>
<div class="-wm-moz-cite-prefix">technicky to spravne je, to co jak
pises kreslis ty, je obrazek, ktery prestane fungovat presne v
okamziku, kdy nekdo zmeni poradi renederovani. A nejen to,
rozbijis data - pokud budu hledat plochu s travou na pousteni
draku, tak ve tvym pripade prijdu, a zjistim, ze tam ale volna
plocha neni. <br>
</div>
<div class="-wm-moz-cite-prefix"><br>
</div>
<div class="-wm-moz-cite-prefix">Tagovat muzes co chces jak chces,
otazka dostatecne podrobneho zmapovani. Mapuji se bezne samostatne
stromy. Jina vec je, jestli se to nejak nekde projevi ve vysledne
mape. Playground je proste hriste pro decka s nejakym vybavenim. <br>
</div>
<div class="-wm-moz-cite-prefix"><br>
</div>
<div class="-wm-moz-cite-prefix">Dne 08.11.2022 v 12:26
<a class="-wm-moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:ramirezhav@seznam.cz">ramirezhav@seznam.cz</a> napsal(a):<br>
</div>
<blockquote>
Ahoj,<br>
dotaz na dva parky jeden:<br>
<a class="-wm-moz-txt-link-freetext" href="https://openstreetmap.cz/#map=19/49.77364/18.45253&layers=d">https://openstreetmap.cz/#map=19/49.77364/18.45253&layers=d</a><br>
a druhý
<a class="-wm-moz-txt-link-freetext" href="https://openstreetmap.cz/#map=19/49.77614/18.45309&layers=d">https://openstreetmap.cz/#map=19/49.77614/18.45309&layers=d</a><br>
<br>
Proč tam někdo kreslí ty multipolygony? Mě to přijde zbytečně
nepřehledné. Normálně kdybych to kreslil já tak nakreslím jen tu
travnatou plochu a přes to pak ty hřiště a podobné plochy pro
děti.<br>
<br>
Jinak píškoviště značím jako playground, ale nebyl jsem si jistý
jak to označit, když playground je celá betonová plocha např.
20x20m a uvnitř je ještě navíc pískoviště 4x4m, Uvnitř betonové
plochy pak jsou lavičky a houpačky, někdy prolézačky nebo kolotoč.
A v případě prvního odkazu je tam postavený velký "hrad" na
prolézání pro děti. Dají se jednotlivým věcem přiřadit konkrétní
značky nebo prostě jen obecně vše playground?<br>
<br>
<div class="-wm-mimeAttachmentHeader"></div>
<pre class="-wm-moz-quote-pre">_______________________________________________
talk-cz mailing list
<a class="-wm-moz-txt-link-abbreviated" href="mailto:talk-cz@openstreetmap.org">talk-cz@openstreetmap.org</a>
<a class="-wm-moz-txt-link-freetext" href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz">https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz</a>
<a class="-wm-moz-txt-link-freetext" href="https://openstreetmap.cz/talkcz">https://openstreetmap.cz/talkcz</a>
</pre>
</blockquote>
<p><br>
</p>
_______________________________________________
<br>talk-cz mailing list
<br>talk-cz@openstreetmap.org
<br>https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
<br>https://openstreetmap.cz/talkcz
<br></blockquote></body></html>