<div dir="ltr">Skamba gerai :) Juk net iš pavadinimo išplaukia, kad žymą turi būtų parkui, sodybai, t.y. visai teritorijai, o ne atskiriems objektams.</div><div class="gmail_extra"><br><div class="gmail_quote">2017-05-19 14:15 GMT+03:00 Tomas Straupis <span dir="ltr"><<a href="mailto:tomasstraupis@gmail.com" target="_blank">tomasstraupis@gmail.com</a>></span>:<br><blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0 .8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex">Sveiki<br>
<br>
Pastebėjau, kad būna sudėtinių objektų. Tarkime yra „Džiuginėnų<br>
dvaras“, ir tada jame „Džiuginėnų dvaro rūmai“, „Džiuginėnų dvaro<br>
ledainė“ ir t.t. ir pan. Arba kaimo sodyba su n „sodybų“ (atskirai<br>
nuomojamų namų). Tokiu atveju, pagal OSM principą „vienas objektas<br>
gyvenime - vienas objektas OSM“, reikėtų turėti vieną objektą, bet ir<br>
visus objektus pažymėti norisi...<br>
<br>
Tai ką galvojate apie tokį pasiūlymą/taisyklę: jei yra daug pvz.<br>
dvaro objektų, tai dedame vieną atskirą tašką (arba išsirenkame vieną<br>
matomiausią dvaro objektą, kurio pavadinimas koreliuoja su dvaro<br>
pavadinimu) ir TIK JAM duodame historic=manor žymą, kiti gauna arba<br>
tik pavadinimus, arba pavadinimus ir kultūros paveldo žymas.<br>
<br>
Analogiškai (imant konkretų pavyzdį) jei turime Labirintų parką ir<br>
jame daug labirintų, tai tourism=attraction dedame tik parkui,<br>
kiekvienas labirintas negauna attraction žymos.<br>
<a href="http://www.openstreetmap.org/way/293726588" rel="noreferrer" target="_blank">http://www.openstreetmap.org/<wbr>way/293726588</a><br>
<br>
Kodėl to reikia/norėtųsi?<br>
<br>
Ne tik tam, kad atitiktume OSM principą „vienas prie vieno“. Tarkim<br>
imant OSM lankytinų vietų duomenis ir juos rodant patogesniu variantu<br>
(<a href="http://places.openmap.lt" rel="noreferrer" target="_blank">http://places.openmap.lt</a>, OsmAnd, Garmin žemėlapiuose), jei visi<br>
tokie sudėtiniai objektai bus pažymėti su tomis pačiomis<br>
tourism=attraction ar pan. žymomis - turėsime daug lankytinų vietų,<br>
nors realiai ji yra viena. Negerai, nes paieškoje gausime daug įrašų<br>
apie realiai tą pačią lankytiną vietą.<br>
<br>
Ką galvojate? Ar sutinkate su tokia versija?<br>
<span class="HOEnZb"><font color="#888888"><br>
--<br>
Tomas<br>
<br>
______________________________<wbr>_________________<br>
Talk-lt mailing list<br>
<a href="mailto:Talk-lt@openstreetmap.org">Talk-lt@openstreetmap.org</a><br>
<a href="https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lt" rel="noreferrer" target="_blank">https://lists.openstreetmap.<wbr>org/listinfo/talk-lt</a><br>
</font></span></blockquote></div><br></div>