<html>
<head>
<meta content="text/html; charset=UTF-8" http-equiv="Content-Type">
</head>
<body text="#000099" bgcolor="#FFFFFF">
<font face="Verdana">"highway=residential" izņēmu, bet vai tā vietā
vajadzētu kaut ko citu ielikt, piemēram, "highway=road", lai būtu
skaidrs, ka tā relācija ir ceļš?<br>
Lai gan <a class="moz-txt-link-freetext" href="http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:highway">http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:highway</a> rakstīts,
ka "highway=road" ir domāts kā pagaidu tags ceļiem, kuriem nav
zināma klasifikācija. Relācijā ietilpstošajiem ceļiem
klasifikācija var būt zināma, bet katram cita, un tāpēc visai
relācijai nevar ielikt tikai vienu.<br>
<br>
Relācijai "Liepāja-Lietuvas robeža" varēju ielikt "highway=trunk",
jo visi posmi bija "highway=trunk".<br>
<br>
Jānis<br>
<br>
<br>
</font>
<div class="moz-cite-prefix">On 2013.05.24. 16:55, Marat wrote:<br>
</div>
<blockquote
cite="mid:CAAz4FocXJGhjzLuMTT16+JFtnJygfy97nezV-QhwvDXe=AxmwA@mail.gmail.com"
type="cite">
<div dir="ltr">Sveiki!
<div><br>
Ceļi ir atzīmēti pareizi, tas <font face="Verdana">residential
ir pievienots relācijai un to vajag izņemt.</font></div>
</div>
<div class="gmail_extra"><br>
<br>
<div class="gmail_quote">2013/5/24 Janis Elmeris <span
dir="ltr"><<a moz-do-not-send="true"
href="mailto:janis.elmeris@intelligentsystems.lv"
target="_blank">janis.elmeris@intelligentsystems.lv</a>></span><br>
<blockquote class="gmail_quote" style="margin:0 0 0
.8ex;border-left:1px #ccc solid;padding-left:1ex">
<div text="#000099" bgcolor="#FFFFFF"> <font face="Verdana">Atradu
dažus garus ceļus, kas atzīmēti kā "residential". To
vajadzētu ņemt nost, vai kāpēc atstāt?<br>
<br>
Sloka-Talsi (P128):<br>
<a moz-do-not-send="true"
href="http://www.openstreetmap.org/browse/relation/320260"
target="_blank">http://www.openstreetmap.org/browse/relation/320260</a><br>
<br>
Iecava-Baldone-Daugmale (V9)<br>
<a moz-do-not-send="true"
href="http://www.openstreetmap.org/browse/relation/338236"
target="_blank">http://www.openstreetmap.org/browse/relation/338236</a><br>
<br>
Liepāja-Lietuvas robeža (<a moz-do-not-send="true"
href="http://t.sk" target="_blank">t.sk</a>. A11)<br>
<a moz-do-not-send="true"
href="http://www.openstreetmap.org/browse/relation/165189"
target="_blank">http://www.openstreetmap.org/browse/relation/165189</a><br>
<br>
Jānis<br>
</font> </div>
<br>
_______________________________________________<br>
Talk-lv mailing list<br>
<a moz-do-not-send="true"
href="mailto:Talk-lv@openstreetmap.org">Talk-lv@openstreetmap.org</a><br>
<a moz-do-not-send="true"
href="http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv"
target="_blank">http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-lv</a><br>
<br>
</blockquote>
</div>
<br>
</div>
</blockquote>
<br>
</body>
</html>