[OSM-talk-be] Import of 2000 DAE in Belgium (Defibrillators / > Défibrillateurs)

Philippe Casteleyn philippecasteleyn at hotmail.com
Mon Jun 6 07:28:57 UTC 2016


Eindelijk iemand die niet al een wildeman mapt zodra hij gegevens tegenkomt.
Ik heb gisteren een defibrillator tegengekomen in Steenokkerzeel.http://www.mapillary.com/map/im/7RmuSqkA2GO9obPesXY8GA/photo

Ik ben vergeten een goede foto te maken.   Mapillary foto's duren immers 12 seconden om te laden en de kwaliteit is slecht.     Dat is wel extra werk.   Zou zoiets niet in Flickr kunnen getagd worden ? Ik heb eigenlijk zonder ze te willen verzamelen al veel defibrillatoren in Mapillary gefotografeerd.In de toekomst zullen we Mapillary kunnen trainen om ze te herkennen.
De DAE in het Pachecoinstituut Grootgodshuisstraat 7A, 1000 Brussel  staat binnen naast het onthaal en die heb ik dan maar niet gefotografeerd.   Ik had geen zin om een hele uitleg te doen. 
Ph Casteleyn 
Dahliastraat 16

2800 Mechelen
animals.slippers.loaders

gsm 0486 516261
Ctrl+v


 		 	   		  
-------------- next part --------------
An HTML attachment was scrubbed...
URL: <http://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-be/attachments/20160606/efab3bbf/attachment.htm>


More information about the Talk-be mailing list