[Talk-cz] posila do tymu
hanoj
enemy na mail.muni.cz
Neděle Červen 3 21:47:20 UTC 2007
hoj
> rad bych tvoril pro OSM mapu Prahy a okoli a castecne Plzen. Udelal jsem
> dnes Udolni ulici a par drobnosti v okoli sveho bydliste a po ceste do
> prace.
*** ona ta Praha je docela velika, kdybys dal takoveto URL z JOSM, kde
se nachazi, vypada to takto...
http://www.openstreetmap.org/index.html?lat=49.21781641114548&lon=16.57948617644784&zoom=10
> Prosim o kritiku provedenych zasahu tak, abych to priste delal spravne.
> Bohuzel proklikat se az k ceskym pravildum vkladani neni vubec
> jednoduche.
*** to je vlastnost wiki. uz jsem vzdal myslenku, ze by se to mohlo
usporadat... muzes to ale zkusit, jiste by to stalo za to!
*** mohlo by ti pomoci toto, zatim devel verze:
http://osm.templ.net/pravidla_rybolovu.png
http://osm.templ.net/pravidla_rybolovu.svg
> Navic mi tam prijde nesrozumitelna jedna vec = Mistni
> kounikace I. tridy ma budto vice nez ctyri nebo prave dva pruhy, kdezto
> II. tridy ma vice nez dva. Neni to prehozene?
*** ano mas pravdu, opravil jsem to. Ve skutecnosti delam trunk jako
jakoukoliv kom. I. tridy, kdyz ma str. delici pruh a 4+ pruhy. ostatni
I. jsou primary. Mistni komunikace nizsich trid je vec otipovani...
> Data upravuji v JOSM a upravy si renderuji osmarenderem.
*** praha je v yahoo leteckych fotkach. Nevim, jaky je aktualni a
legalni zpusob jejich podkladani pod OSM. JOSM byl tusim zavrhnut.
hanoj
Další informace o konferenci talk-cz