[Talk-cz] UHUL WFS import
Jakub Sykora
kubajz na kbx.cz
Pondělí Listopad 26 16:10:34 UTC 2007
Aha, tak to mi uniklo. Nicmene na strance s API 0.5 jsem skoncil tim, ze
restrictions jsou, ale zatim nemaji zadne specifikace. Proto jsem to
nechal tak, jak to je. Je to take tim, ze jsem akorat predelaval skript
z API 0.4 na 0.5 a ve starsi verzi se to resilo obracenim smeru, coz
nekdy fungovalo.
Zde je tedy prostor pro diskuzi, jestli to nezkusit udelat pomoci relaci...
K
Petr Nejedly wrote:
> Jakub Sykora napsal(a):
>> Ahoj,
>>
>> To by nemela byt chyba, ale vlastnost. Ty diry by mely jit protismeru
>> hod. rucicek a obrys jako takovy po smeru, cimz by melo byt zaruceno
>> korektni renderovani.
>
> Myslel jsem, ze "spravne"(tm) se derave polygony tvori pomoci relace
> multipolygon s inner/outer way.
> viz relace#3033:
> <relation id="3033" timestamp="2007-11-12T20:32:57Z">
> <member type="way" ref="4797225" role="inner"/>
> <member type="way" ref="12172221" role="outer"/>
> <tag k="created_by" v="JOSM" />
> <tag k="type" v="multipolygon" />
> </relation>
> a jeji korektni renderovani:
> http://openstreetmap.org/?lat=50.051056&lon=14.365452&zoom=18&layers=B0F
>
> Neco je zmineno tez na:
> http://wiki.openstreetmap.org/index.php/Relations/Multipolygon
>
>
--
Jakub Sýkora
email: kubajz na kbx.cz <')
ICQ: 68976632 ( =-
mobil: +420 777 594 201 ''
Další informace o konferenci talk-cz