[Talk-cz] import dat z UHULu
Jachym Cepicky
jachym.cepicky na gmail.com
Pondělí Září 10 10:36:04 UTC 2007
jedna, jestli se nepletu, UHUL nabizi data i ve WGS84 (epsg:4326) a
jednak to lze udělat např. takhle:
ogr2ogr -s_srs "epsg:2065" -t_srs "epsg:4326" -f "GML" output_file.xml
input_file.xml
ogr2ogr je soucast baliku GDAL (http://www.gdal.org)
snad to pomuze
jachym
Jakub Sykora píše v Po 10. 09. 2007 v 12:20 +0200:
> Ahoj,
>
> co kdybychom pomoci WFS importovali hranice lesu do OSM? Polygony by
> mely byt v epsg:2065, ale nevim, jak se tato projekce prekloip do GPS.
> Kdyby byl nekdo schopen mi dodat rutinu, kterou se to udela, tak je
> mozne zahajit poloautomaticky import (napsal bych JOSM plugin).
>
> Plugin bych take mohl udelat pro rucni import z te databaze, co psal
> Pavel - automaticky by to delalo body s nazvy a populaci...
>
> Diky za vyjadreni,
>
> K
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/cgi-bin/mailman/listinfo/talk-cz
--
Jachym Cepicky
e-mail: jachym.cepicky na gmail.com
URL: http://les-ejk.cz
GPG: http://www.les-ejk.cz/pgp/jachym_cepicky-gpg.pub
------------- další část ---------------
A non-text attachment was scrubbed...
Name: signature.asc
Type: application/pgp-signature
Size: 189 bytes
Desc: Toto je digitálně podepsaná část zprávy
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20070910/54efba7f/attachment.sig>
Další informace o konferenci talk-cz