[Talk-cz] pokusny import lesu
Kubajz
kubajz na kbx.cz
Úterý Srpen 5 08:05:20 UTC 2008
Druha se mi zda subjektivne hezci.
Jsem pro otagovat to source=uhul:wms
Importovat pravdepodobne po nejakych rozumne velkych celcich skrz JOSM.
Dobra prace!
K
Tomas Kolda napsal(a):
> Dik za rady. Zaporne idcka mam, otaguju uhulem. Jen to tedy splitnu a zkusim
> JOSMem vecer naimportovat prvni dvacetinu co to udela. Mam tedy importovat
> tu druhou variantu?
>
> T
>
> Petr Nejedly writes:
>
>
>> Pavel Machek napsal(a):
>>
>>> Ahoj!
>>>
>>>
>>>> tak dnes jeste jednou. Udelal jsem generalizaci na 20metru + odstraneni
>>>> ostrych vycnelku (30stupnu a rozvor max. 50metru). Minimalni plochu jsem
>>>> urcil na 60x60metru.
>>>>
>>>> Jine varianty byly moc bodu... Takto je to:
>>>> 2.567 multipolygonu
>>>> 75.940 polygonu
>>>> 1.747.590 nodu
>>>>
>>>> Mne se to opticky zda hezci nez to predesle. Zkuste ohodnotit. Nyni jiz
>>>> zkompilovane pomoci MINGW, takze snad bez problemu.
>>>>
>>>> http://www.web2net.cz/osm/viewer_080804.zip
>>>>
>>> Byl by .osm.bz2?
>>>
>>>
>>>> Pak bych potreboval poradit jakym zpusobem uploadovat takove mnozstvi dat.
>>>> Ma OSM transakce? Mam zaruceno, ze jedna davka, pokud spadne spojeni se
>>>> rollbackne? Mate nejake zkusenosti, nastroje apod? Staci velky OSM rozdelit
>>>> po polygonech a pak necim uploadnout? Bude to takto bezpecnejsi?
>>>>
>>> Ja jsem silnice importoval normalne josm-kem.
>>>
>> Coz m.j. znamena generovat zaporna ID.
>>
>> --
>> Petr "Nenik" Nejedly, NetBeans/Sun Microsystems, http://www.netbeans.org
>> 355/113 -- Not the famous irrational number PI, but an incredible simulation!
>>
>> _______________________________________________
>> Talk-cz mailing list
>> Talk-cz na openstreetmap.org
>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
Další informace o konferenci talk-cz