[Talk-cz] dotaz na vykreslení mapy v OSMrendereru
Kubajz
kubajz na kbx.cz
Úterý Prosinec 30 19:38:16 UTC 2008
No to bude tim, ze jsem to nechal prerenderovat...
K
Zdeněk Pražák napsal(a):
> Tak než jsem došel domů z práce, tak se čtverec aktualizoval bez toho, že by se mi objevovalo neco vlevo nahoře.
> Díky za rady
> Pražák
>
>> ------------ Původní zpráva ------------
>> Od: Pavel Kovář <fox na vsetin.org>
>> Předmět: Re: [Talk-cz] dotaz na vykreslení mapy v OSMrendereru
>> Datum: 30.12.2008 15:02:48
>> ----------------------------------------
>> Zkus I
>> ===============================
>> Tue, 30 Dec 2008 13:54:09 +0100 (CET)
>> Zdeněk Pražák <ZPrazak na seznam.cz> napsal:
>>
>>
>>> ano jsem a čtverec se mi objevuje
>>>
>>>> ------------ Původní zpráva ------------
>>>> Od: Pavel Kovář <fox na vsetin.org>
>>>> Předmět: Re: [Talk-cz] dotaz na vykreslení mapy v OSMrendereru
>>>> Datum: 30.12.2008 13:50:47
>>>> ----------------------------------------
>>>> jsi na 12 stupni zoomu ?
>>>> ===============================
>>>> Tue, 30 Dec 2008 13:46:26 +0100 (CET)
>>>> Zdeněk Pražák <ZPrazak na seznam.cz> napsal:
>>>>
>>>>
>>>>> Ať mačkám R kolikrát chci, tak vlevo nahoře nic nevidím
>>>>>
>>>>>> ------------ Původní zpráva ------------
>>>>>> Od: Kubajz <kubajz na kbx.cz>
>>>>>> Předmět: Re: [Talk-cz] dotaz na vykreslení mapy v OSMrendereru
>>>>>> Datum: 30.12.2008 13:31:29
>>>>>> ----------------------------------------
>>>>>> Najdes oblast, o kterou se zajimas, zazoomujes na zoom 12 a vyberes
>>>>>> ctverec (oznacuje se pri pohybu mysi carkovanym okrajem). Kdyz mas
>>>>>> vybrano, zmacknes na klavesnici pismenko r a vlevo nahore se vypise, ze
>>>>>>
>>>>>> dany ctverec byl predan ke spocitani. Kdyz to dobre dopadne a vse
>>>>>> funguje, jak ma, tak se to zaradi do fronty a muzes pomoci odkazu Render
>>>>>>
>>>>>> requests sledovat, v jakem je rendering stadiu.
>>>>>>
>>>>>> K
>>>>>>
>>>>>> Zdeněk Pražák napsal(a):
>>>>>>
>>>>>>> a jak mám tedy přinutit informationfreeway.org k přepočítání
>>>>>>>
>> uvedeného
>>
>>>>>> čtverce?
>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>>>> ------------ Původní zpráva ------------
>>>>>>>> Od: Kubajz <kubajz na kbx.cz>
>>>>>>>> Předmět: Re: [Talk-cz] dotaz na vykreslení mapy v OSMrendereru
>>>>>>>> Datum: 30.12.2008 12:16:12
>>>>>>>> ----------------------------------------
>>>>>>>> Je evidentni, ze je to tim, ze jedna kosticka je spoctena bud ze
>>>>>>>>
>> starych
>>
>>>>>>>> dat nebo dlouho nebyla obnovena. Da se to poznat podle ostrych
>>>>>>>>
>> prechodu
>>
>>>>>>>> s ostatnimi ctverci. Zkusil bych udelat prepocitani pomoci
>>>>>>>> informationfreeway.org a pokud bude problem pretrvavat, tak hledat
>>>>>>>>
>> chybu
>>
>>>>>>>> v datech.
>>>>>>>>
>>>>>>>> K
>>>>>>>>
>>>>>>>> Zdeněk Pražák napsal(a):
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>> Mám dotaz proč je špatně vykreslena v OSMrendereru oblast mezi
>>>>>>>>>
>> letištěm
>>
>>>>>> Hradec
>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>> Králové a obcemi Skalice a Hubiles. Okolní území je jinak vykresleno
>>>>>>>>
>> v
>>
>>>>>> pořádku
>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>> Vykreslení v mapniku uvedeného území je v pořádku
>>>>>>>>>
>>>>>>>>> _______________________________________________
>>>>>>>>> Talk-cz mailing list
>>>>>>>>> Talk-cz na openstreetmap.org
>>>>>>>>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>>>
>>>>>>>> _______________________________________________
>>>>>>>> Talk-cz mailing list
>>>>>>>> Talk-cz na openstreetmap.org
>>>>>>>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>>>
>>>>>>> _______________________________________________
>>>>>>> Talk-cz mailing list
>>>>>>> Talk-cz na openstreetmap.org
>>>>>>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>>>>>>
>>>>>>>
>>>>>> _______________________________________________
>>>>>> Talk-cz mailing list
>>>>>> Talk-cz na openstreetmap.org
>>>>>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>>
>>>>>>
>>>>> _______________________________________________
>>>>> Talk-cz mailing list
>>>>> Talk-cz na openstreetmap.org
>>>>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>>>>
>>>>
>>>> S pozdravem
>>>> Pavel Kovář
>>>>
>>>> _______________________________________________
>>>> Talk-cz mailing list
>>>> Talk-cz na openstreetmap.org
>>>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>>>
>>>>
>>>>
>>>>
>>> _______________________________________________
>>> Talk-cz mailing list
>>> Talk-cz na openstreetmap.org
>>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>>
>>
>> S pozdravem
>> Pavel Kovář
>>
>> _______________________________________________
>> Talk-cz mailing list
>> Talk-cz na openstreetmap.org
>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>
>>
>>
>>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
Další informace o konferenci talk-cz