[Talk-cz] import UIR-ZSJ a pouzitelnost UIR-ADR (dlouhe)
Kubajz
kubajz na kbx.cz
Sobota Únor 2 23:50:08 UTC 2008
Ted to pro zmenu nebezi vubec, pac jsem se v tom pohrabal. Opravim to az
zitra.
Pokud se nepletu, tak JOSM umi delat dve projekce dat - zkus ji
prepnout, jestli to nebude lepsi...
Jinak proti ortofoto mape jsou data renderovana mapnikem spravne, takze
by nemel byt problem v mapniku a wms...
K
Pavel Machek napsal(a):
> Ahoj!
>
>
>>>> ...tohle je hezky, nebudu muset rozjizdet mappaint, dik :-).
>>>>
>>
>>> ..tak ne, chova se to nejak divne. Stahnu, odzoomuju, posunu, stahnu
>>> druhej obrazek, ale ono to nejak nesedi. Stahnu .osm data, a nesedi
>>> to... :-(
>>>
>
>
>> No me to sedi perfektne, akorat pri ruznych zoomech sou ruzne siroke
>> silnice a to pak na sebe nenavazuje. A mappaint je soucasti josm uz
>> dlouho, nemusi se rozjizdet, jenom vypnout, je priserne pomalej:)
>>
>
> Muzete nekdo zkusit vetsi uzemi? Ja to fakt vidim hodne
> deformovany. (Rekneme ze ukazatel vlevo nahore ukazuje tak 2km). Je to
> velmi jednoduchy zkontrolovat proti .osm datum... proste krizovatky
> jsou o kus vedle, v ruznych castech obrazu ruzne daleko.
>
> Pavel
>
Další informace o konferenci talk-cz