[Talk-cz] turistické značky reloaded
Karel Volný
kavol na seznam.cz
Pátek Říjen 3 13:44:13 UTC 2008
zdar,
...
> > já bych byl pro to zrušit hodnotu "yes", každá značka by měla mít jeden z
> > doporučených typů, IMO
>
> yes rozhodne nerusit!
proč, uniká mi něco?
existuje u nás nějaká trasa, u které by se nedal určit typ (resp. více typů)?
> > a ještě bych měl pár dotazů:
> >
> > - co znamená "kct_green_castle" a "kct_green_cyclo"?>
>
> castle sem vyrobil aspon jeden ja:) je to znacka k hradu, asi by to
> chtelo kct_green=castle spis (tvar znacky jako stupne vitezu)
to je AFAIK stejná značka jako "ruin" ... ale pravda, mezi "ruin" a
hradem/zámkem doposud ne-"ruin" by to asi chtělo rozlišit
> jinak prave ted renderuju kosmosem tiles vrstvy 11-13 a zkusim jestli
> budou fungovat
> rules viz http://wiki.openstreetmap.org/index.php/Czech_kct_kosmos_rules
> (mozna by nekdo mohl tabulku rozsirit (sekce highway) pro symboly
> hradu ctverecku studanek a ja nevim ceho vsecho, podle toho co kosmos
> umi).
>
> Vypada to ze cisla sedi, takze to zkusmo pridam na openstreetmap.cz slippy
> mapu.
já už mám 13 skoro hotovo :) ale zjistil jsem, že jsem tam zapomněl dát
rozcestníky (a možná další věci co nejsou highway) :-(
haló, který šikovný grafik má na skladě značku rozcestníku v png vhodném na
plácnutí do OSM? (vidím, že v overlayi na openstreetmap.cz taky nejsou ...)
K.
Další informace o konferenci talk-cz