[Talk-cz] Brno v OSM? 60%
Frettie
frettie na gmail.com
Sobota Srpen 22 15:22:10 UTC 2009
Já vím, že se to z licenčních důvodů nesmí, ale nejsou ty hranice v
komerčních datasetech stejné jako ve všech ostatních? Není to pomalu
jako dát licenci na vzduch? :/
2009/8/22 hanoj <ehanoj na gmail.com>:
>>> [1] http://web.mvcr.cz/adresa/b/brno/index.html
>>> [2] OSM way orezane na hranice mesta Brna.
>>> Nad popisnou slozkou udelan SQL dotaz:
>>> SELECT COUNT("highway") WHERE 1 GROUP BY "name". Zaokrouheno na cele desitky.
>>
>> Je k tomu nejaky skript, ze bych to zkusil i pro Prahu a jina mesta a
>> pripadne by se to cas od casu mohlo nejak poustet poloautomaticky?
> *** skript neni, delal jsem to v desktop sw comi prisel pod ruku behem
> poucnych historek jednoho kolegy. Sic v PgSQL by to nemel byt problem.
>
> Zadrhel vsak tkvi v tom, ze jsem pro hranice obce pouzil komercni
> dataset. Nase hranice katastralnich uzemi stale cekaji na dodo...
>
>
> hanoj
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
--
S pozdravem,
Jirka Sedláček
---
jirisedlacek na gmail.com
Další informace o konferenci talk-cz