[Talk-cz] osm2pgsql pro win
Pavel Kovář
fox na vsetin.org
Čtvrtek Červenec 2 09:05:11 UTC 2009
V ubuntu je tradičně starý balík osm2pgsql. Stáhnul jsem jej ze svn a
jede to spravné.
Díky za nakopnutí - měl jsem podezření na všecko možné ale toto mně
nenapadlo.
jzvc napsal(a):
> Vypada, vicemene presne takto. Viz predchozi, uz jsem zjistil cim to a
> jak to provizorne "opravit".
>
> Pavel Kovář napsal(a):
>> Dobrý den
>>
>> Vypadá ta chyba nějak takto ? http://map.vsetín.org ?
>>
>> S pozdravem
>> Pavel Kovář
>>
>>
>> jzvc napsal(a):
>>
>>> Dik za info, ja to prave z JOSM exportoval :/.
>>> osm.xml mam default, demo funguje.
>>>
>>> Kresli se nazvy ulic, potoky (sice ne spravne, ale kresli), budovy ...
>>>
>>>
>>> Lukas Kabrt napsal(a):
>>>
>>>>> Jinak receno, do win jsem si nahodil mapnika, funguje, ale nerenederuje
>>>>> mi cesty.
>>>>>
>>>>>
>>>> Mel jsem podobny problem - mapnik renenderoval cesty oznacene "track"
>>>> ale "residental", "primary", ... uz ne.
>>>>
>>>> Problem se vyskytnul, kdyz jsem data stahnul pomoci funkce export, ze
>>>> stranky OSM, pokud jsem data stahnul pres JOSM, tak vsechno fungovalo.
>>>>
>>>> --
>>>> Lukas Kabrt
>>>>
>>>> _______________________________________________
>>>> Talk-cz mailing list
>>>> Talk-cz na openstreetmap.org
>>>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>>>
>>>>
>>> _______________________________________________
>>> Talk-cz mailing list
>>> Talk-cz na openstreetmap.org
>>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>>
>> _______________________________________________
>> Talk-cz mailing list
>> Talk-cz na openstreetmap.org
>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
Další informace o konferenci talk-cz