[Talk-cz] Fungují UHUL ortofoto mapy?
Vojta
vts.vts na gmail.com
Pátek Září 18 16:13:03 UTC 2009
Ahoj,
dal jsem se do vytváření map, nicméně rád bych pracoval i pomocí WMS
pluginu. V JOSM mi však nechce fungovat ani jedna adresa pro UHUL
ortofoto kterou jsem našel, všechny mi ukazují červené dlaždice s
nápisem "Nastala výjimka". Procházel jsem internet, ale nikde jsem
nenašel nic o tom, že by to nemělo fungovat, jak to je? Jinak např.
Landsat mi funguje, i ty "mapy" s červenými tečkami a čísly domů :)
Mám verze:
JOSM 1981 (poslední stabilní)
WMS plugin 17278
Adresy jsem zkoušel co jsem kde vyhrabal - tyhle:
http://openaerialmap.org/wms/?VERSION=1.0&request=GetMap&layers=world&styles=&srs=EPSG:4326&format=image/jpeg&
http://geoportal.uhul.cz/cgi-bin/oprl.asp?SERVICE=WMS&VERSION=1.1.1&REQUEST=GetMap&SRS=EPSG:4326&LAYERS=Ortofoto_cb&STYLES=default&FORMAT=image/jpeg&TRANSPARENT=TRUE
http://geoportal.uhul.cz/cgi-bin/oprl.asp?SERVICE=WMS&VERSION=1.1.1&REQUEST=GetMap&SRS=EPSG:4326&LAYERS=Ortofoto_cb&STYLES=default&FORMAT=image/jpeg&TRANSPARENT=TRUE&
http://geoportal.uhul.cz/cgi-bin/landsat.asp?SERVICE=WMS
http://geoportal2.uhul.cz/cgi-bin/oprl.asp?SERVICE=WMS&VERSION=1.1.1&REQUEST=GetMap&SRS=EPSG:4326&LAYERS=Ortofoto_cb&STYLES=default&FORMAT=image/jpeg&TRANSPARENT=TRUE
Díky za jakékoliv nasměrování.
<0174
Další informace o konferenci talk-cz