[Talk-cz] Import adres z katastralni mapy
Petr Dlouhý
petr.dlouhy na email.cz
Úterý Únor 2 12:31:25 UTC 2010
Ahoj,
přemýšlel jsem o tom, jestli by nešel vyrobit i skript, co projde všechny adresní body, které nevyhovují vzoru č.e./č.p./bez č.e./č.p a zpracoval je znovu s vyšším rozlišením.
> ------------ Původní zpráva ------------
> Od: Lukas Kabrt <lukas na kabrt.cz>
> Předmět: Re: [Talk-cz] Import adres z katastralni mapy
> Datum: 02.2.2010 10:05:16
> ----------------------------------------
> > uz jsem skoro dopracoval svoje davky, ale nastal maly problem.
> >
> > v tech cca 80 tile je cca 850 erroru v logach. Mam to nejak
> > resit, nebo uz si je zkusis udelat znova sam?
> >
> > Vypada to ze tesseract sem tam nejak spadl nebo neco takoveho
> > provedl.
>
> Resit to nijak nemusis, uz jsem si napsal skriptik, ktery projde logy
> a mista kde se vyskytnul error zpracuje znova.
> --
> Lukas
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
>
>
Petr Dlouhý
petr.dlouhy na email.cz
Další informace o konferenci talk-cz