[Talk-cz] dotaz na nastavení UHUL odvozních cest
Jachym Cepicky
jachym.cepicky na gmail.com
Středa Únor 3 07:29:33 UTC 2010
Dne Po 1. února 2010 20:41:56 honny napsal(a):
> Napadá mě:
> - v adrese WMS není TRANSPARENT=TRUE
> - v adrese WMS není FORMAT=image/png (nebo je tam /jpg)
> - v JOSM není u té vrstvy povolený Alfa kanál
>
> U mě to právě funguje a vždy fungovalo bez problému.
>
> 2010/2/1 Zdeněk Pražák <ZPrazak na seznam.cz>
>
> > Chtěl jsem se zeptat, zda by šlo nastavit průhlednost u UHUL Odvozních
> > cest obdobně jako je nastavena průhlednost u katastrální mapy. tak aby se
> > odvozní cesty daly jednoduše zkontrolovat na ortofotomapě
> >
> > _______________________________________________
> > Talk-cz mailing list
> > Talk-cz na openstreetmap.org
> > http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
teoreticky by mělo chodit SLD. Je tam mapserver 5.2, což je snad v pohodě a
některé vrstvy mají podporu SLD zapnutou .. ale zkušenosti s tím tedy opravdu
nemám žádné
j
--
Jachym Cepicky
e-mail: jachym.cepicky gmail com
URL: http://les-ejk.cz
PGP Public key: http://les-ejk.cz/pgp/JachymCepicky.pgp
Další informace o konferenci talk-cz