[Talk-cz] DIBAVOD v OSM? Ano.
Frettie
frettie na gmail.com
Úterý Leden 12 15:38:59 UTC 2010
2010/1/12 Stanislav Brabec <utx na penguin.cz>:
> Petr Dlouhý píše v Út 12. 01. 2010 v 15:13 +0100:
>> A nebo opačně - tedy označit staré vody jako třeba waterway=old:river, a
>> potom to v případě nutnosti ručně revertovat.
>
> Uměl by někdo udělat algoritmus: Ve vzdálenosti do dejme tomu 100m od
> DIBAVOD je nakreslená v OSM voda => najdi prvního nebo posledního
> editora a vytvoř (pošli mu) seznam, nejlépe setříděný podle území?
>
> A tak učinit po každém importu, neboť tento problém se může objevit
> opakovaně. Před pár týdny jsem do mapy zanesl nově postavený rybník.
> Pokud není v DIBAVOD dnes, bude v příští aktualizaci.
>
Podle mě je rozhodně lepší ten seznam generalizovat a dělit podle
krajů (ideálně možná dle bývalých okresů).
> --
> Stanislav Brabec
> http://www.penguin.cz/~utx
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
--
S pozdravem,
Jirka Sedláček
---
jirisedlacek na gmail.com
Další informace o konferenci talk-cz