[Talk-cz] dotaz na aktualizace turistických tras v OTM a openstreetmap.cz
jzvc
jzvc na tpfree.fdns.net
Pondělí Červen 28 22:47:15 UTC 2010
Dne 29.6.2010 0:18, Radek Bartoň napsal(a):
> Dne středa 23 Červen 2010 14:23:25 Petr Dlouhý napsal(a):
>
>> nepomohlo by, kdybys imortoval jenom turistické trasy stažené přes XAPI?
> Nevím, co dělám špatně, ale
>
> http://www.informationfreeway.org/api/0.6/way[bbox=11.90,47.70,22.65,51.10]
> [kct_red=*|kct_green=*|kct_blue=*|kct_yellow=*]
>
> a
>
> http://www.informationfreeway.org/api/0.6/relation[bbox=11.90,47.70,22.65,51.10]
> [kct_red=*|kct_green=*|kct_blue=*|kct_yellow=*]
>
> mi dohromady vracejí 10.2 MB soubor (spojený osmosisem), kde zdaleka nejsou
> všechny cesty. Zvláštní je, že skoro všechny jsou červené, ale zase ne uplně
> všechny.
>
Co takhle:
http://www.informationfreeway.org/api/0.6/*[bbox=11.90,47.70,22.65,51.10]
[kct_red=*|kct_green=*|kct_blue=*|kct_yellow=*]
Melo by vratit vsechno (body, cesty a relace). Ale naprosto evidentne to nefunguje podle dokumentace. Stahlo mi to 1,3MB.
Další informace o konferenci talk-cz