[Talk-cz] dotaz na aktualizace turistických tras v OTM a openstreetmap.cz
Marek Prokop
marek na sovavsiti.cz
Pondělí Červen 28 23:07:39 UTC 2010
Ahoj,
2010/6/29 Radek Bartoň <blackhex na post.cz>:
> Nevím, co dělám špatně, ale
>
> http://www.informationfreeway.org/api/0.6/way[bbox=11.90,47.70,22.65,51.10]
> [kct_red=*|kct_green=*|kct_blue=*|kct_yellow=*]
Platná dokumentace je tohle?
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Xapi
Pokud ano, tuhle syntaxi tam nikde nevidím. Lze slučovat tagy nebo
hodnoty, ale celé páry zřejmě ne. Navíc je tam omezení: "Currently
each request is limited to one tag predicate and one bbox predicate."
Asi se to bude muset stáhnout postupně -- buď po jednotlivých barvách,
nebo poocí:
http://www.informationfreeway.org/api/0.6/relation[bbox=11.90,47.70,22.65,51.10][route=foot]
a
http://www.informationfreeway.org/api/0.6/relation[bbox=11.90,47.70,22.65,51.10][route=hiking]
To první zrovna zkouším, ale je to moc pomalé.
Zdraví,
Marek
Další informace o konferenci talk-cz