[Talk-cz] dotaz na funknost Opentrackmap
petruncik na gmail.com
petruncik na gmail.com
Čtvrtek Leden 5 20:11:38 UTC 2012
a ta MTB stezka, to je někde značený v terénu? Respektive to jsou jako
klasický cyklostezky a cyklotrasy? Nebo je to jen jako typ na hezkou XC
trasu, kterou mám v GPS?
Vilém
e-mail: petruncik na gmail.com
skype: cpt.smetak
On 4 January 2012 10:49, Zdeněk Pražák <zprazak na seznam.cz> wrote:
> no teď už se nezobrazují žádné turistické trasy
>
>
> 2011/12/29 Zdeněk Pražák <ZPrazak na seznam.cz>
>
>> Chtěl jsem se zeptat, jak to vypadá s aktualizacemi OTM,
>> nezobrazují se například turistické trasy v okolí Potštejna, které jsem v
>> minulosti doplnil.
>> Pražák
>>
>> _______________________________________________
>> Talk-cz mailing list
>> Talk-cz na openstreetmap.org
>> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
>
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20120105/87dc5eea/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz