[Talk-cz] Dotaz na zrušeni changesetu
Zdeněk Pražák
ZPrazak na seznam.cz
Pátek Duben 5 18:44:07 UTC 2013
Díky za radu, o pluginu jsem nevěděl
Pražák
---------- Původní zpráva ----------
Od: Martin Kokeš <shr3k na typo3-hosting.com>
Datum: 5. 4. 2013
Předmět: Re: [Talk-cz] Dotaz na zrušeni changesetu
"
Plugin Reverter nepomáhá?
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/JOSM/Plugins/Reverter
(http://wiki.openstreetmap.org/wiki/JOSM/Plugins/Reverter)
MK
"
----------------------------------------------------------------------------
From: Zdeněk Pražák [mailto:ZPrazak na seznam.cz]
To: talk-cz na openstreetmap.org
Sent: Fri, 05 Apr 2013 18:48:57 +0200
Subject: [Talk-cz] Dotaz na zrušeni changesetu
Dnes jsem doplňoval turistické značky v okolí Kutné hory a omylem jsem v
changesetu 15622280 smazal červenou značku.
Chtěl jsem se zeptat jak mohu tento changeset zrušit a vrátit se k původnímu
stavu
Pražák
="
"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20130405/4b8d7b61/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz