[Talk-cz] mapovani turistickych znacek - soustredene usili
jzvc
jzvc na tpfree.net
Úterý Prosinec 17 17:34:01 UTC 2013
Dne 2.12.2013 21:58, Jachym Cepicky napsal(a):
> Zdravím,
>
> chtěl bych se zeptat, máme-li přehled o turistických trasách (KCT) v
> OSM, přehled o jejich stavu (tabelární/mapový?), který by ukazoval co
> máme, co nám chybí, něco jako kdysi uzly silniční sítě?
>
> Říkám si, že mapování značek by bylo efektivnější, kdyby takový přehled
> existoval, aby se mappeři spíše vydali do míst, která zatím pokrytá
> nejsou....
>
> Nějaký tip?
>
> Jachym
Cus, jen pro info, nevsim sem si ze by to tu nekdo zminil, ale trasy by
mely byt v relacich a na tech relacich by melo byt uvedeno, zda je trasa
kompletni. Takze polozenim vhodneho dotazu do API bys mel ziskat seznam
kompletnich/nekompletnich tras. Samo, ty ktere neexistuji ... tam
nebudou vubec.
Kazdopadne ... hack ... nevim jak je na tom seznam s nejakym API pro
zobrazeni kml ... ale neco to umi
http://api4.mapy.cz/view?page=geometry-ajax
=> udelat si nejaky prolnuti tech zminenych relaci do jejich mapy a
zjistit, kde jsou rozdily by jit melo (a pokud ty trasy se zeznamu
neobkreslis, neni to IMO nic proti nicemu).
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
Další informace o konferenci talk-cz