[Talk-cz] Dotaz na alej stromu
Karel Volný
kavol na seznam.cz
Pátek Únor 22 14:48:51 UTC 2013
zdravím,
> muzete mi prosim poradit, jak se ma spravne delat alej stromu?
tento problém jsem řešil tady:
http://www.openstreetmap.org/?lat=49.159029&lon=15.800408&zoom=18&layers=M#
(hm, jak se dělá odkaz na mapu se zapnutou datovou vrstvou?)
a dospěl jsem vpodstatě k témuž, co říká Petr, neboli:
> Treba delat dve cesty stromu okolo skutecne cesty?
... ale bohužel by default se to nerenderuje
> Tak jsem ji udelal jako highway=track a taky natural=tree_row
>
> Jenze JOSM se to nelibi a tahle kombinace mu prijde podezrela.
to se mu nelíbí zcela po právu - podíváme-li se na diskusi k návrhu:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Proposed_features/Tree_rows
tak tam se přímo řeší, že kombinovat to přímo s cestou není šťastný nápad
jinak odpovědi na otázky tohoto typu lze často najít zde:
http://wiki.openstreetmap.org/wiki/WikiProject_Czech_Republic/OTM_značkový_klíč
- díky všem, co (nejen tuto) stránku průběžně doplňují!
K.
Další informace o konferenci talk-cz