[Talk-cz] Rada - neznámý objekt v OSM
Vladimír Slávik
slavik.vladimir na seznam.cz
Pátek Červenec 19 10:10:25 UTC 2013
Zdravím,
pokud jsem to pochopil správně, je to oblast, ve které má Bing vyšší
rozlišení snímků. Co taková věc v OSM dělá moc nechápu (osm != bing).
Fakta: Na čáře je render=no, ale asi by to mělo být i na relaci.
Dohady: Relace má opravdu hodně členů, takže to asi není "jen tak".
Odkud to bere to jméno, bůh suď. I když - relace zahrnuje i hranice,
takže je možné že někdo editoval špatnou relaci a nějak to prosáklo či
co (hranice Polsko-Litva?) Třeba je to už i napravené, ale
nepřerenderovaly se obrázky.
Koho kontaktovat netuším...
Vláďa
On 19.7.2013 11:29, Michal Tauchman wrote:
> Zdravím,
> prosím o radu ohledně tohoto objektu v OSM:
>
> http://img197.imageshack.us/img197/773/f9s0.jpg
>
> http://www.openstreetmap.org/?lat=50.48428&lon=15.53683&zoom=17&layers=M
>
> Nevím co to tady je, ale je to jak na renderu Mapnik, tak zároveň
> se to zobrazuje jako modrý zbytečný a otravný velký obdélník na
> Hike and Bike Map. Nazvané to je něco polského a v tazích se
> mluví něco o vysokém rozlišení v Bing mapách. Nevím co to je a proč je
> taková kravina zakreslená v renderu. Poradíte, co s tím? Nechci to jen
> tak mazat, ale přijde mi, že to je nějaká pitomost. Proto se raději
> ptám. Díky za odpovědi.
>
> Michal T.
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
Další informace o konferenci talk-cz