[Talk-cz] Turistická značka přes prostor (highway = pedestrian)
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Pátek Červen 14 07:11:03 UTC 2013
Dne 14.6.2013 08:52, hanoj napsal:
>> c)zakreslit přes prostor čáru otagovanou jako cesta a tu přiřadit do
>> relace
>> (ale zase mi přijde divné kreslit něco co tam není)
> *** c) je správně. Prostě si predstav, že tam žádná plocha není a
> vyřeš všechny napojení highway=footway (plochy v komunikacích existují
> pouze pro věrnější vizuální vyjádření skutečného rozsahu veřejných
> ploch).
>
Jen bych doplnil, že i když to třeba není nijak vyznačeno, existuje
několik pomyslných proudů, kterými se dav většinou po náměstí pohybuje.
Zpravidla nejkratší přímou cestou mezi jednotlivými ulicemi. A
předpokládám, že ta značka vede po jednom takovém proudu. Takže bych to
tak i vyznačil.
Viz http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Key:area (Highway areas)
Marián
> Nad to tam zjevně stojí auta, takže nějaká cesta bude zásobovací
> highway=service některá vyhradne footway
>
> ha
> hanoj
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
Další informace o konferenci talk-cz