[Talk-cz] (no subject)
Jan Breuer
jan.breuer na jaybee.cz
Středa Březen 27 18:07:31 UTC 2013
Dne 27. března 2013 17:23 <lukasmi na volny.cz> napsal(a):
> Zdravím, mám problémek s jedním multipolygonem. Vytvořil jsem jej
> dodatečně v lese, ale stále se tato skutečnost nezobrazuje, na místě je
> stále les. Je to na místě bývalé obce Hrachoviště asi kilometr východne od
> obce Neřežín na Brdech. Poraďte prosím, co zde dělám špatně.
> Díky,
> L.
>
Předpokládám, že jde o tento changeset
http://www.openstreetmap.org/browse/changeset/15494752
Je tam problém s tím, že tam jsou dvě relace stejného typu nad jednou
plochou a v obou jsou různé poligony, takže je to věc náhody, který se
vykreslí jako první a který bude překryt.
Řešením by tedy bylo zrušení nově vytvořené relace multipoligonu (
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/2839822) a přidání oblasti (
http://www.openstreetmap.org/browse/way/212439939) na správné místo, tedy
do již existující relace (
http://www.openstreetmap.org/browse/relation/2345502) jako inner.
JB
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20130327/e7254202/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz