[Talk-cz] Společné hranice ploch (was: Re: Par dotazu, na veci nenalezene na Wiki)
Dalibor Jelínek
dalibor na dalibor.cz
Středa Květen 22 12:13:36 UTC 2013
Ahoj,
kdyz jsem si precetl tuhle odpoved, tak me napadl dotaz.
Kdyz je v OSM uz naimportovany les a ja lehce upravim
jeho tvar, tak bych mel radsi smazat ten tag, ze je to import z UHUL?
Nebo je to jedno, protoze uz se zadny novy import, ktery by zahodil
me zmeny stejne nikdy delat nebude?
Dalibor
Mozna by davalo smysl to importovat znovu, s typem lesa, a bez
generalizace?
Pavel
Probuh, jen to ne ... ty lesy jsou i tak neuveritelne nepresny ... ale
je tam bambilion rucnich zmen, ktery bys tim naprosto vsechny zahodil.
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
http://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20130522/135c6c57/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz