[Talk-cz] Neviditelné budovy zviditelněny
jzvc
jzvc na tpfree.net
Středa Duben 23 07:26:02 UTC 2014
Dne 23.4.2014 8:27, Marián Kyral napsal(a):
>
> ---------- Původní zpráva ----------
> Od: Jan Dudík <jan.dudik na gmail.com>
> Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
> Datum: 23. 4. 2014 8:17:57
> Předmět: Re: [Talk-cz] Neviditelné budovy zviditelněny
>
>
> právě, že se stává, že na jednom místě jsou dva adresní body, jeden
> má přiřazen budovu, druhý nikoliv (a jeden z je nich vysoce
> pravděpodobně chybný - neexistuje nebo je na špatném místě)
>
> JAnD
>
>
> Podle mně tohle nemá s AM co dělat. Definiční bod budovy je nezávislý na
> AM a Petr určitě AM nebere v potaz. Tam budou dvě budovy na sobě. Kam
> správně přijde ta druhá těžko říct.
>
>
> Potřebujeme nějakého styčného důstojníka na ČÚZK, kterému pošleme seznam
> 1 300 000 budov bez geometrie a on se postará o doplnění :-D
>
> Neznáte někdo někoho takového?
Nj ... a komu budem reportovat ty dalsi miliony budov, ktery nakym
OCRkem nacetli z papirovyho katastru, vcetne car ktery s budovou vubec
nesouvisej ... Narazim na to celkem pravidelne, ze ruian vyrobi stejnou
pitomost, jako tracer z obrazku => trebas 1/2 budovy, protoze pres ni
vede nejaka hranice pozemku ...
A to nemluvim o dalsich hromadach budov, ktere maji uplne jinou
geometrii ...
Bohuzel tu totiz zjevne dostal nekdo za ukol do terminu XYZ mit
digitalni katastr, ber kde ber, a tak se tam proste naladujou naprosto
nesmyslny data, aby to bylo ... a pak se bude travit 1000x vic casu
resenim tech zavlecenych chyb, misto aby se to udelalo poradne rovnou.
>
>
> Marián
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
Další informace o konferenci talk-cz