[Talk-cz] Neviditelné budovy zviditelněny
jzvc
jzvc na tpfree.net
Čtvrtek Duben 24 13:53:30 UTC 2014
Dne 23.4.2014 18:41, Marián Kyral napsal(a):
>
> ---------- Původní zpráva ----------
> Od: Petr Vejsada <osm na propsychology.cz>
> Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
> Datum: 23. 4. 2014 18:39:23
> Předmět: Re: [Talk-cz] Neviditelné budovy zviditelněny
>
>
>
> select count(*) from ruian.rn_stavebni_objekt where definicni_bod is
> not NULL
> and hranice is NULL and not deleted;
>
> count
> ---------
> 1096179
>
>
> Zajímavé, duchové rychle ubývají. Snad si pamatuju správně, že jich
> bylo
> 1.300.000; teď už jich je jen milion..?
>
>
> Že by zdigitalizovali další kus území?
To si nemyslim ... spis bych to videl na objeveni nejakyho bugu? Jinak
zbezne sem probeh par lokalit kde to znam ... a chaos je to naprosto
dokonalej ;D. Nekde je jeden panelak jako jeden objekt ... o par metru
jinde je jeden panelak pekne rozparcelovanej na vchody. Nekde je kazda
kulna ... jinde jsou budovy prostrileny jak reseto (kazda druha chybi).
Kdyz si k tomu predstavim, ze dle uzasne nove upravy ... co je v
katastru je pravda ... tak potes koste.
>
>
> Marián
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
>
Další informace o konferenci talk-cz