[Talk-cz] návod Tracer LPIS
Michal Grézl
michal.grezl na openstreetmap.cz
Středa Srpen 20 12:12:01 UTC 2014
tak si to zkousim a:
wms a tms jsou funkcni a jsou videt.
plugin netrasoval, pak najednou trasoval a ted zas netrasuje.
podle konzole kontaktuje josm.poloha.net, vypise vyjimku
----------------- ----- Trace ----- -----------------
Request:
http://josm.poloha.net/tracer//tracer/?lat=49.715176311848616&lon=17.16
69555741483
Reply:
{"coordinates":{"lat":"49.715176311848616","lon":"17.1669555741483"},"sou
rce":"cuzk:ruian","stavebni_objekt":[],"geometry":[],"adresni_mista":[]}
stavebni_objekt: org.glassfish.json.JsonArrayBuilderImpl$JsonArrayImpl
cannot be
cast to javax.json.JsonObject
Pak se zobrazi v josm bublina s hlasenim Data not available lat lon bla bla.
(kdyz trasoval tak na widlich hazel tu chybu s utf ale at tam debug
parametr je nebo neni tak furt nic)
musi byt ty wms a tms vrstvy videt a musi mit nejaky specialni jmena?
--
Michal Grézl
http://openstreetmap.cz
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20140820/89bdd945/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz