[Talk-cz] mapovani turistickych znacek - soustredene usili
Jáchym Čepický
jachym.cepicky na gmail.com
Středa Leden 1 01:41:11 UTC 2014
On Ne, 2013-12-29 at 15:16 +0100, Jan Skala wrote:
> Dobrý den,
>
> začal bych tím, že jsem si předchozí korespondenci smazal a teď jen
> doufám, že tahle zpráva přistane někde v mailing listu. Před časem jsme se
> domlouvali, že udělám použitelnější výcuc z pěších relací. Dnes jsem si
> konečně udělal půl dne času a předělal svůj prográmek, aby vracel sqlite
> databázový soubor, který by odpovídal tabulce, kterou mám na osm.paws.cz.
> Požadavek navíc bylo přidat umístění relace, aby mohl člověk vybrat ty v
> oblasti zájmu. To je snad splněno a soubor jsem dal ke stažení na stránky.
> Protože jde o testování, tak jsem použil nějaký starý soubor České
> republiky, proto výsledná data nemusí být aktuální! Takže adresa souboru
> je http://osm.paws.cz/test.db, je tam jedna tabulka "Hike" (plánuji přidat
> i Bike, pokud to něčemu pomůže) a v ní jsou sloupce:
>
> id INT, route TEXT, name TEXT, ref TEXT, complete TEXT, network TEXT,
> operator TEXT, kctType TEXT, kctColor TEXT, symbol TEXT, latmin REAL,
> latmax REAL, lonmin REAL, lonmax REAL
>
> Poslední čtyři jsou doufám správně určený BoundingBox všech členů relace,
> ostatní tagy jsou jasné, jen "symbol" je hodnota tagu "osmc:symbol" a
> kctType a kctColor jsou hodnota a klíč z tagu "kct_color=type". Zpracovat
> databázi jistě půjde v Pythonu a snad v PHP.
>
> S pozdravem
> Jan Skala
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
Další informace o konferenci talk-cz