[Talk-cz] Funguje vam ortofoto?
Marián Kyral
mkyral na email.cz
Čtvrtek Červenec 10 08:53:15 UTC 2014
Já jedu na josm-latest (momentálně 7295) a ledovém čaji :-)
java version "1.7.0_55"
OpenJDK Runtime Environment (IcedTea 2.4.7) (Gentoo build 1.7.0_55-b14)
OpenJDK 64-Bit Server VM (build 24.51-b03, mixed mode)
Posledně mi to nefungovalo a teď to nevyzkouším. Jestli si večer vzpomenu,
tak to ve vlaku vyzkouším.
Marián
---------- Původní zpráva ----------
Od: Petr Vejsada <osm na propsychology.cz>
Komu: OpenStreetMap Czech Republic <talk-cz na openstreetmap.org>
Datum: 10. 7. 2014 10:45:10
Předmět: Re: [Talk-cz] Funguje vam ortofoto?
"Ahoj,
divné, mně to funguje v té konfiguraci, ve které to podle vás zlobí:
wms:http://geoportal.cuzk.cz/WMS_ORTOFOTO_PUB/service.svc/get?FORMAT=image/
jpeg&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&LAYERS=GR_ORTFOTORGB&STYLES=&
SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}
Java(TM) SE Runtime Environment (build 1.7.0_55-b13)
Java HotSpot(TM) Server VM (build 24.55-b03, mixed mode)
JOSM V 7000
Obrázky jako živé :-)
? netuším proč ?
--
Petr
Dne Čt 10. července 2014 10:28:34, Marián Kyral napsal(a):
> Teď se přecházelo na verzi 7 (1.7). Můžeš zkusit v6 (1.6). Ale asi nejlíp
by
> bylo nahlásit bug, Třeba to někdo nějak opraví ;-)
>
> Marián
>
>
> ---------- Původní zpráva ----------
> Od: Dalibor Jelínek <dalibor na dalibor.cz>
> Komu: 'OpenStreetMap Czech Republic' <talk-cz na openstreetmap.org>
> Datum: 10. 7. 2014 10:13:58
> Předmět: Re: [Talk-cz] Funguje vam ortofoto?
>
> "
>
>
> Aha, diky.
>
> S tim PNG mi to funguje, ale ty obrazky jsou o dost osklivejsi (pripada
mi,
> ze maji malo barev).
>
> Nevi nekdo, na jake verzi Javy to funguje s JPG, ze bych pripadne
> downgradoval?
>
>
>
> Dalibor
>
>
>
>
>
> From: Marián Kyral [mailto:mkyral na email.cz]
> Sent: Thursday, July 10, 2014 9:59 AM
> To: OpenStreetMap Czech Republic
> Subject: Re: [Talk-cz] Funguje vam ortofoto?
>
>
>
>
>
> Viz: https://www.mail-archive.com/talk-cz@openstreetmap.org/msg09971.html
> (https://www.mail-archive.com/talk-cz@openstreetmap.org/msg09971.html)
>
> Marián
>
> ---------- Původní zpráva ----------
> Od: Dalibor Jelínek <dalibor na dalibor.cz(mailto:dalibor na dalibor.cz)>
> Komu: 'OpenStreetMap Czech Republic' <talk-cz na openstreetmap.org
> (mailto:talk-cz na openstreetmap.org)>
> Datum: 10. 7. 2014 9:55:22
> Předmět: [Talk-cz] Funguje vam ortofoto?
>
>
> "
>
>
> Ahoj,
>
> od jiste doby mi v JOSM prestala fungovat Ortofotomapa.
>
> URL mam
>
> wms:http://geoportal.cuzk.cz/WMS_ORTOFOTO_PUB/service.svc/get?FORMAT=
image/
> jpeg&VERSION=1.1.1&SERVICE=WMS&REQUEST=GetMap&LAYERS=GR_ORTFOTORGB&STYLES=
&
> SRS={proj}&WIDTH={width}&HEIGHT={height}&BBOX={bbox}
>
> a vidim jen chyba, chyba, chyba.
>
> V textovem okne to pak vypisuje
>
> Exception: Inconsistent metadata read from stream
>
>
>
> Ale kdyz ten odkaz, ktery se pokousi nacist nakopiruju do prohlizece,
>
> tak se mi dlazdice mapy normalne zobrazi, tak to vypada na nejaky problem
v
> JOSM,
>
> ale netusim, co je spatne.
>
>
>
> Jste na tom nekdo lepe?
>
>
>
> Zdravi,
>
> Dalibor
>
>
>
>
>
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org(mailto:Talk-cz na openstreetmap.org)
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz
> (https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz)
> "
> =
>
>
> _______________________________________________
> Talk-cz mailing list
> Talk-cz na openstreetmap.org
> https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
_______________________________________________
Talk-cz mailing list
Talk-cz na openstreetmap.org
https://lists.openstreetmap.org/listinfo/talk-cz"
------------- další část ---------------
HTML příloha byla odstraněna...
URL: <https://lists.openstreetmap.org/pipermail/talk-cz/attachments/20140710/c85e63bc/attachment.html>
Další informace o konferenci talk-cz